ERROR - JIKOOK✔

ERROR - JIKOOK✔

12.9K Reads 1.4K Votes 29 Part Story
real_kjp By real_kjp Completed

Życie toczy się w Innych Czasach. Ludzkość podzieliła się na dwa znienawidzone przez siebie nawzajem Społeczeństwa. 
Jimin (syn dowódcy) jest członkiem Nowej Generacji, których potocznie nazywa się Robotami. Skąd ta nazwa? Nie muszą oni jeść, płeć partnerów, by uzyskać potomka jest obojętna i co najważniejsze, nie muszą oddychać.
JungKook (biedna sierota) jednak należy do Ludzi Pokolenia, którzy przywłaszczyli sobie miano Ludzi. Nie zgadzają się oni ze sposobem życia Robotów, który uważają za nieludzki.
Początkowo to nie był problem, jednak po jakimś czasie, kiedy na Ziemi zaczął się kryzys, przyroda zaczęła umierać a wraz z nią powietrze i pożywienie, Ludzie uświadomili sobie, że nie chcą, by "maszyny" zajęły miejsce ludzi kiedy oni już nie będą w stanie żyć.
Co się stanie gdy JungKook i Jimin się spotkają? Czy nienawiść między społeczeństwami na nich wpłynie? A może przeciwnie i będą starali się uświadomić pokoleniom, że potrzebują siebie nawzajem?

#151 w Romans

 • boyslove
 • jikook
 • jimin
 • jungkook
 • yaoi
Biszkopcikowaa Biszkopcikowaa a day ago
UMRZEMY JEZU JIMIN BIERZ DEFIBLYRATOR ZABIJ BO TO SIĘ RUSZA *klatka piersiowa*
uniqorn__ uniqorn__ Oct 06, 2016
O my gawd.... jak przeczytałam fabułę obawiałam się że będzie albo nudne, albo kiepsko pisane. Ale to jest IDEALNE, masz świetny styl pisania *^*
YuiNanaNakashima YuiNanaNakashima Dec 28, 2016
Nie wierzę, że Jungkook jest zdolny do takiego okrucieństwa. Kto by pomyślał, że każe wybić wszystkich w pień. :c Jestem ciekawa, jak Jimin chce go znaleźć, bo chce prawda? I jestem ciekawa co też Kookie robił pod murem. Dowiem się pewnie później :D
fiksat fiksat Jul 27, 2016
Ah, świetne, naprawdę :)
               Gdzie jedziesz na tą wycieczkę? :P
fiksat fiksat Jul 27, 2016
Aish, czuję niedosyt...
               Kobieto pisz, gdy będziesz miała czas, bo to strasznie ciekawe :')
               Naprawdę fascynujący rozdział :3
               Pozdrawiam 😊