Narsist Prens

Narsist Prens

785K Reads 36.8K Votes 26 Part Story
. By sekerbirsey Updated Mar 22, 2016

Erkeklerle dolup taşan sınıfta ki tek kızdı. İri yarı, yakışıklı ve kendini beğenmiş 27 erkeğin içinde ki tek kız! Kulağa harika gelse ve kız arkadaşlarının çoğu yerinde olmak için çıldırıyor gibi görünse de ölmek istiyordu Nehir.  Cesaretini toplayarak, başını kaldırdı. Gözleri onu sırasından, yurt odasından ve biraz önce de yemek masasından kovan çocuğu bulduğunda umutsuzca çatılmıştı kaşları. Nefret ediyordu bu çocuktan. Sarı saçlarından da mavi gözlerinden de o kendini beğenmiş gülümsemesinden de nefret ediyordu. Bora Çetin daha ilk günden kâbusu olmuştu! Hem de ne kâbus! Karşılaştıkları ilk andan beri yüzüne sadece bir kez bakmıştı. Tek bir bakışı Nehir’i değersiz, gereksiz ve ezik kılmaya yetmişti. ‘Uzaklaş’ demişti hemen sonra. Ah! Nehir o an ölmüş olsa ne de güzel olurdu.  Sonra ki karşılaşmalarının hepsinde Nehir görünmez olduğuna inandığı her an kovulmuş, aşağılanmış ve küçük düşürülmüştü. Yaşadıklarının etkisinden ancak bu çocuktan uzak durarak kurtulabilirdi. Bulduğu çözüm dudaklarında huzursuz bir gülümsemeye neden olmuştu. Bora Çetin. Kendini beğenmiş, egoist, kibirli Bora Çetin. Sıra arkadaşı, oda arkadaşı Bora Çetin… Nam-ı diğer narsist prens. Ondan uzak durmak imkânsız görünüyordu.

Pardon ama hikaye bilgilerindeki tanıtım bu zaten niye tekrar okuyoruz nolursebebibirazdahaokunmaolmasınyaninegerekvar
ChocoBitters ChocoBitters Jun 24, 2016
Oda arkadaşı?? 
               Böyle bir şey Türkiye de imkansız yurt falan
rabia-frt rabia-frt Jun 30, 2016
ya ne güzel allahım hayalim resmen inş olur dfkdjdjkcksblşnsl
SevvalSengul_ SevvalSengul_ Jun 26, 2016
Bu hikayeyi beğendiniz mi? O zaman beğeneceğinize emin olduğum 'TENİMDEKİ YABANCI' adlı hikayeme de beklerim, profilimde bulabilirsiniz :)
eminesukr eminesukr Jun 23, 2016
Ben bir erkekle aynı sırayı parlaşınca bunalıma giriyorum
- - Jul 12, 2016
Yani çoğu wattpad hikayesi gibi ucuz klişelerle dolu bi hikayeyi bu kadar yaygin olmasina ragmen okunmasinin bir anlami olmali tamam okurken egleniyor olunabilir fakat okudugumuz şeyler bize bir şeylrr katmalı diye düşünüyorum