For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
PATRON

PATRON

12.6K Reads 2.2K Votes 27 Part Story
Exo_Kaisoo_Ask By Exo_Kaisoo_Ask Updated May 19

Ve her kesin bir yara izi vardır.İnsanlar dan gizlemeye çalıştığı,saklamak için çok uğraştığı bir yara izi.Benimde var yara izim ama birden fazla her nefesimde canımı yakan bir iz.Zamanla alıştığım hissizleştiğim bir yara.Ağlamak acıların yontulmuş biçimidir derler hani.Hüzünse bir çocuğun gökyüzünü sevmesi.Benim acılarım yontulmuyor,hüznüm ise kimseyi sevmek istemiyor.Alıştığı yanlızlıkta boğulmak can çekişe çekişe ölmek istiyorlar.Ben cesur değilim ben korkağın tekiyim.Kendimle yüzleşmekten korkan biri...Sevmekten korkan.Kaybetmekten bağlanmaktan ve sonunda yine yanlız kalmaktan korkan biri..

.Tek bir kişi...Hayatımı değiştiren ve mahveden tek bir kişi.Bana aşkı aptal gibi hissettiren kadın.Gidenler bizden hep bir parça götürürler.O parçanın yerinde de derin izler kalır.Nişanlıyken beni ortağımla aldatıp kaçan kadın...İçimde kapanmayacak derin izler bıraktı.Ona öyle aşıkken yada kendimi buna inandırmışken.Nefret ve aşk arasında ikilemde kalmış ortada duran ben.

Aşk çok güzel bir duyguydu ama doğru kişi ile yaşandığı zaman,
Eslem aşkı Eymen ile hissedip yaşıyabilecekmiydi,
Geçmişleri izin verecek mi?
Yoksa pes mi edecekler,
Aşkın vücut bulmuş hallerini okumaya ve yaşamaya hazır olun....

  • aşk
  • gizem
  • kader
  • kıskançlık
  • nefret
  • sır
Hsduudjd buyuk asklar kavgayla yada sapiklikla baslar jdjdjdjdjdj
Başarılar diliyorum öncelikle sende benim gibi yeni başlamışsın bence birbirimize destek olmalıyız kitabını okuyup yorumlarımla seni destekleyeceğim başarılarının devamını diliyorum umarım olmak istediğimiz yerlere geliriz❤️
okuryazmaz1235 okuryazmaz1235 Jul 22, 2016
Oncelikle kurgunu beğendim. İlk defa yazdığını göz önünde bulundurarak eleştiri yapamayacağım. İçimden bir ses ilerleyen bölümlerin güzel olacağını söylüyor. Bu yolda destekçin hep kitaplar olsun. Başarılar!
Smoke_Panda Smoke_Panda Jan 15, 2017
Çok güzeldi bölüm, anında kütüphaneye ekleniyor..😉
CikolataliShipper CikolataliShipper Jul 14, 2016
Güzel bir bölüm olmuş. Ve yazım şeklin çok akıcı :) insanı sürüklüyor ;)
benmdunyaam benmdunyaam Jul 13, 2016
Eymende az degil ahhaha espiri anlayisin var .. cumlelerin akicı yazarcim biraz daha uzun olursa guzel olur birde eymen ukala ya bu kadarla kalsin tatli bir sinir olustu ustumde emegine saglik bu defaki bolumu biraz daha uzun yazarsan cok sevinirim yeni bolumu merakla hatta iple cekecem