Savaşta ve Aşkta

Savaşta ve Aşkta

400K Reads 17.4K Votes 33 Part Story
Zeliha Eren ;) By zelisce Completed

Alya; uykusuna düşkün, işinde başarılı, genellikle yalnız takılmayı seven, annesinin kelebeği, babasının potansiyel turşu adayı. Evlilik yalnızca annesinin canını sıkma yöntemi onun için.

Bora; güzel kadınlara düşkün, eğlenmeyi ve gece kulüplerini seven, Alya'nın yeni iş arkadaşı. Aşka inanmıyor, evlilikle uzaktan yakından ilgisi yok, bekar hayatından oldukça memnun.

İlk tanışmaları yanlış anlaşılmalar, iddialar ve karşılıklı çekişmelerle başladı, maceraları Paris'e yolculukla devam etti ve aşkları yüz metre engelli koşusundaki bir atletin karşılaştığı neredeyse tüm engellerle karşılaştı. Beraber geçirdikleri zamanlar ajanları kıskandıracak kadar maceralı, en asık suratlı insanı bile kahkahalara boğacak kadar komikti. Beraber polisten kaçtılar, sinirli bir kocayı alt etmeyi başardılar, şantajlara boyun eğmediler. Ama gelin görün ki, her hikâyede olduğu gibi onların hikâyesinde de bir kötü adam vardı ve en çıkmaması gereken anda ortaya çıkıp tüm pembe bulutları dağıttı.

Peki, bu iki ...

benguggnf benguggnf Sep 10, 2016
İlk bölüme görecok guzel bi tanitim olmus bn begendim heleki bnim gibi biri begendiyse kitap tutar aga saka babdim saka guzel omusssssssss:-) :-) :-)
psikologkiz psikologkiz Mar 19, 2015
Ya ben senin bu sıradışı benzetmelerine bayılıyorum^_^ okumaya başlayalım bakalım:)
- - Mar 04, 2015
güzel kurgu ellerine sağlık :) arkadaşlar profilimden sol yanım olur musun adlı kitabımı beğenip yorum yapar mısınız :)
GoldPimil GoldPimil Dec 29, 2014
Anağ burada da popiyim khrtsn snflslflslf Alya vas hiyır anfkskgkskf ay em evriver skflwlfospf
Ayhak06 Ayhak06 Dec 21, 2014
Yeni bir hikaye tanıtımına bakarmısın Üçümüzden Biri
yulianasureyya yulianasureyya Nov 01, 2014
@zelisce bende Şimdi buldum rengarenk hikayeleri azmin zaferi hahaha: )