LİZGE

LİZGE

288K Reads 22.5K Votes 55 Part Story
nurayergen0133 By nurayergen0133 Updated Nov 19

Yatalak annesi ve herkesin acıyarak baktığı down sendromlu erkek kardeşi yaşama sebebiydi aslında. .Küçük yaşta anlamıştı. .Babasının zulmünden kurtulmanın tek yolu okumakti işte bu yüzden zorda olsa hedefine ulaşmıştı. Belki yaşıtları gibi olmamıştı ama olsun. .

Hayata hep olumlu yönlerinden bakmıştı tüm olumsuzluklara rağmen. Diyarbakırın sıcağına, soğuğuna ve tüm acımasız liklarina rağmen o hep ayakta kalmıştı. ..Her gün babasından yediği dayağa aldırmadan şükrediyordu aldığı her nefes için....Sabrediyordu. .

Adı gibiydi Lizge. Dağ çiçeği. .En zor zamanlarda bile boyun eğmeden ele inat yaşamıştı yirmi dört yılını. ..Aşk  nedir bilmezdi. ..Bildiği ve yaşadığı  tek acıydı. .Ama olsun annesi ve kardeşi nefes aldığı  sürece  bunlara  dayanirdi.Tam herşey  yolunda derken babası bir kez daha  sahneye çıkmış ve hayatını alt üst etmişti. Ama bu sefer buna izin vermeyecekti. Tek kurtuluşu Demir Demirogluna yalvarmaksa onuda yapacaktı  ve bu zulümden  kurtulacaktı. ....

troble_ troble_ Aug 30
ya mutlu olsunlar be ben kaç kere okuduğumu unuttum o kadar güzel ki bak ben astım hastasyım(acındırrma modu)üzüldüğüm ağladığım zaman hemen tıkanıyorum (küçük emrah gibi boyun büker)kötü bölümlerle gelme kalbim dayanmaz seni çok seven okurun
muz1el2gun muz1el2gun Nov 29
Haydaaa 😳 gelecek pek iç açıcı değil gibi. Ama giriş süper yazarcım.
asknnur asknnur Jul 13
Ya tanıtımı bile heyecanlı olmuş sanırım bit ihanet dönecek Ayy çok merak ettim tatlım bekliyorum 😍
fbtugbik fbtugbik Jul 12
Uvvvvv ama şimdi bu yapılır mı ya o bölüm gelsin diye bekle de bekle artık 😳😳
holywoodd holywoodd Aug 21
Ayy çok heyecanlı umarım bizi uzmessin yazarcıımm.Bu alıntıyı kaçıncı bölümde görecegiz acaba😢
Hemencecik bölümler gelsin ama meraktan çatlıcam baranı süründürsün lizge adam anasından sonra resmen ayakta gezen sperm men olmuş :))