Melodia E Debores.[Editing]

Melodia E Debores.[Editing]

6.8K Reads 1K Votes 37 Part Story
× Lisaaa × By MadLand Completed

Cover made by my precious: JorDunDunDun2xD

"Kaq e veshtire eshte te heqesh dore nga alkooli dhe nga ndjenjat per shokun tend te ngusht?"
 
Kjo eshte historia e nje vajze me probleme familjare , e alkoolizuar , qe e gjen veten te rrethuar nga mijera ndjenja per Luke , personi i cili i ka qendruar pran ne çdo moment te sajin te veshtire .
 
 Kjo eshte historia ime e pare dhe shpresoj t'ju pelqej. Lots of love❤
 
 
 
 Copyright © 2016 | All Rights Reserved|@MadLand

-kingE- -kingE- Sep 27
tash po prezantohna un
               Kam floke brune te celta (jo edhe shum) , sy kafte me nje nuance te lehte gjelbert , kam qejf te besoj qe jam vetem 1.76 e gjate por me shume gjasa jam me shume cx
               pse e pershkruva veten ? se di lmao nice start wafflie
Erisa__ Erisa__ Jul 21
Me fiksoi qe tani, eshte interesante qe ne fillim.Me pelqen shume menyra jote e te shkruarit.😙 
               Me fal qe nuk ta ktheva mesazhin,por nuk mund te kthej mesazhe,kam nje problem me wattin perreth kesaj. Urime per kete histori😍😍
Po me pelqen shume menyra se si i pershkruan gjerat..dhe duket nje histori shume interesante! I likee it 💕
SebastjaN1 SebastjaN1 Aug 04
Perderisa i vika keq per Luken qe punon pse nuk e ndihmoka kjo le lek :P meqe nuk ju dashkan
AxZxJxQ AxZxJxQ Jul 26
Uuu super nje vajze alkoolike se zakonisht vetem histori me djem te alkoolizuar ka, somethin new and different i like it!
JONA0125 JONA0125 Sep 05
Te isha si ti nuk do lija gje pa shkaterruar ne ate dhome😂😂