SOLTERO - wojna o miłość

SOLTERO - wojna o miłość

5K Reads 307 Votes 26 Part Story
_-CrazyCircus-_ By 3kGobelin Updated Sep 09, 2017

Witajcie! Oto moja druga opowieść! Od razu mówię, że nie trzyma się serii (jaka seria?!). Wszystko przed i po tym to RedBooks. Ale koniec z tym gadaniem. Jak dojdziemy do końca (jeśli dojdziemy) to wszystkiego się dowiecie. A teraz do rzeczy!
Leo, jeden z czterech braci - żółwi, próbuje powstrzymać zło opanowujące Nowy Jork. Jednak nieoczekiwanie w jego życiu znowu pojawia się Karai. Dawne uczucie odżywa i zaczyna stanowić zagrożenie dla reszty załogi. Lecz mimo swych starań, Leo nie udaje się zdobyć serca dziewczyny. Wówczas sprawy zaczynają się jeszcze bardziej komplikować, bo na scenę wkracza Alex, zmutowana dziewczyna, która nie stoi po żadnej ze stron. Serce żółwia zostaje podzielone między dwie dziewczyny, w tym jedna go odrzuca, a druga bawi się jego uczuciami. 
Co z tego wyniknie? Jakie padną decyzje? Czy uda się uratować miasto? I czy Leo ukierunkuje swoje uczucia? Kogo wybierze? A raczej, która GO wybierze? 
Zapraszam do lektury, aby się tego dowiedzieć.*


*Powieść może nie być zgodna z filmem i serialem.

 • akcja
 • alex
 • fanfiction
 • karai
 • leo
 • tmnt
mania2308 mania2308 Jul 30, 2016
O taaaaak!!!! Kocham TMNT! I uwielbiam ship Leorai (jestem uzależniona od tego parringu XD)
               Będę czytać dalej!
Burninblfr Burninblfr Aug 21, 2016
Ta część o niebo lepsza. Wreszcie jakaś akcja. Karai Leo <3
LoveKunoichi LoveKunoichi Aug 20, 2016
Powiem tak... zakochałam się... w twoim opo. Nie jestem może jakąś psychofanką Leorai ale lubię ich i zawsze chętnie poczytam.