cacoëthes // larry stylinson

cacoëthes // larry stylinson

13.2K Reads 2.4K Votes 27 Part Story
natalka By kivanne Completed

"- Będę tu jutro na ciebie czekał. O szesnastej. Przedstawię cię moim przyjaciołom, jeśli chcesz - zaproponował i uśmiechnął się do mnie zachęcająco. - Jestem piekarzem, wiesz, Louis? Przyniosę ci swoje najlepsze ciastka. Maślane - dodał, a ja miałem wrażenie, że naprawdę stara się jak może. Nie wiedziałem tylko, czemu tak bardzo mu zależy.  - W każdym razie, poczekam tu na ciebie. "

Beatrix wprowadza się ze swoim mężem, Liamem, do domu, który otrzymała w spadku po ciotce. 
Nie spodziewa się, że znajdzie na strychu pamiętnik chłopaka z czasów drugiej wojny światowej. Czuje się trochę źle grzebiąc w czyichś wspomnieniach, ale kiedy odkrywa przepiękną i smutną historię Louisa i Harry'ego, naprawdę nie może się powstrzymać. 

lub

Harry i Louis byli w sobie zakochani na zabój. Urodzili się po prostu w złych czasach i złym miejscu. 
Jednak to nie przeszkodziło im w zbudowaniu domu o fundamentach z ich splecionych dłoni i nadziei na lepszą przyszłość. I nawet jeśli nie mieli gdzie mieszkać i bali się śmierci każdego kolejnego dnia, mieli siebie i nic innego się nie liczyło.


okładka od @fergusc :)

  • fanfiction
  • larry
  • pl
Bielik146 Bielik146 Apr 20, 2017
Louis wydaje się być taki kruchy i kochany, mam ochotę schować go w szafie i nie wypuszczać, zeby nikt go nie uszkodził, ani nie zranił
DirectionQween DirectionQween Sep 16, 2016
Awww początek jest fajny i absolutnie nie nudny😊👍❤❤❤