cacoëthes // larry stylinson

cacoëthes // larry stylinson

17.7K Reads 3.3K Votes 27 Part Story
natalka By kivanne Completed

"- Będę tu jutro na ciebie czekał. O szesnastej. Przedstawię cię moim przyjaciołom, jeśli chcesz - zaproponował i uśmiechnął się do mnie zachęcająco. - Jestem piekarzem, wiesz, Louis? Przyniosę ci swoje najlepsze ciastka. Maślane - dodał, a ja miałem wrażenie, że naprawdę stara się jak może. Nie wiedziałem tylko, czemu tak bardzo mu zależy.  - W każdym razie, poczekam tu na ciebie. "

Beatrix wprowadza się ze swoim mężem, Liamem, do domu, który otrzymała w spadku po ciotce. 
Nie spodziewa się, że znajdzie na strychu pamiętnik chłopaka z czasów drugiej wojny światowej. Czuje się trochę źle grzebiąc w czyichś wspomnieniach, ale kiedy odkrywa przepiękną i smutną historię Louisa i Harry'ego, naprawdę nie może się powstrzymać. 

lub

Harry i Louis byli w sobie zakochani na zabój. Urodzili się po prostu w złych czasach i złym miejscu. 
Jednak to nie przeszkodziło im w zbudowaniu domu o fundamentach z ich splecionych dłoni i nadziei na lepszą przyszłość. I nawet jeśli nie mieli gdzie mieszkać i bali się śmierci każdego kolejnego dnia, mieli siebie i nic innego się nie liczyło.


okładka od @fergusc :)

  • fanfiction
  • larry
  • pl
Bielik146 Bielik146 Apr 20, 2017
Louis wydaje się być taki kruchy i kochany, mam ochotę schować go w szafie i nie wypuszczać, zeby nikt go nie uszkodził, ani nie zranił
Herilovlou Herilovlou May 21
Ja bym naprawdę chciała przeczytać to ff, ale serio boje się ze będę ryczeć
DirectionQween DirectionQween Sep 16, 2016
Awww początek jest fajny i absolutnie nie nudny😊👍❤❤❤