ביננו

ביננו

35K Reads 3.6K Votes 15 Part Story
Dream, it's simple. By DreamingAboutYouNow1 Updated 6 days ago

״כמה שיותר טוּב יש באדם, ככה פחות רע הוא רוֹאה באחרים.״ 

אנאל אלפסי היא נערה בת שש עשרה כמעט טיפוסית. החיים שלה משעממים יחסית ברוב הזמן; או שהיא ישנה או שהיא מבלה. ולפעמים, רק שאבא שלה נמצא בבית בתקופות מסוימות ואימא שלה לא מפסיקה להלחיץ שהיא לא תצליח לעבור את כיתה יא׳ אם בכיתה י׳ היא לא משקיעה- אז בין חברים ובילויים לבין שינה, היא גם לומדת. 

ביום שאנאל פגשה את דניאל, היא לא חשבה יותר מידי. רק לאחר שנפרדו לשלום כשירדו מאוטובוס חזוּר מחורשה נידחת; היא תהתה האם זו הייתה טעות להביא לו את מספר הפלאפון שלה בכזו מהירות. 

״כמה שיותר טוּב יש באדם, ככה פחות רע הוא רוֹאה באחרים.״ - עם הזמן אנאל נפתחת בפניו של דניאל והוא נהפך לאיש הסוד שלה. היא משתדלת להתעלם מהשמועות המתהלכות בגאווה עליו ולראות את הצד הטוב והחיובי בו, מה שלא בהכרח תמיד נגלה אלייה, ועד שנגלה- זה במאמצים רבים. אנאל נפגשת עם הצדדים המכוערים בדניאל ובחוסר המודעות שלו לרגשות שלה ומגלה עוד דברים על עברו שגורמים לה לתהיות ולדחף לקחת צעד אחורה מהבחור שמאיץ את פעימות ליבה במהירות המשתווה למהירות האור ובאותו זמן לרצות להיות לצידו ולשמוע עוד מחוכמת החיים שלו. 
סיפור האהבה שמתפתח בין השניים הוא איטי, עליות וירידות אשר משפיעות עליו משמעותית ועבר קשה של כל

אני
               כדי שיהיו מלא פיוסים קיטשיים ברמות.
shira456 shira456 Jul 09
אימלה הקטע עם האוטובוסים זה כל כך אניי
eden208 eden208 Jul 29
פאק מה 
               מתי העלת סיפור חדש ילדה?????
               זה לא בסדר שלא ידעתי מיזהההה
kaso256 kaso256 Jul 09
דניאל עטיה ודניאל בן דוד זה אותו אחד ?
היי! קראתי את הסיפור. הוא מדהים. אשמח אם תקראי את הסיפור שלי "סורי בייב". אני חדשה בכל זה ובאפליקציה ואשמח לביקורת והערות. :)
BadAlice_ BadAlice_ Jul 10
זה כל כך מפצה על הסיום של ״כל מה שהשתנה.״ אני ממש מחכה להמשך!
               אל תפסיקי בחיים לכתוב את מוכשרת!!