(+18) Nar Çiçeği: 'Bir Devrin Külleri'

(+18) Nar Çiçeği: 'Bir Devrin Külleri'

14.2K Reads 2.4K Votes 14 Part Story
Faruk Telli By FraTelliPerSempre Updated Dec 20, 2016

-Ağır dram, şiddet, kan ve entrika içermektedir.-

"Aşk, en güçlü zehirdir." 

Küçük bir nar tohumunun kanlı topraklardaki hazin hikâyesiydi Felicia'nınki. Kilit altında geçen sekiz koca yılın ardından teyzesi Cerise'nin bir emriyle apar topar getirildiği Kan Sarayı'nda hayatta kalmak hiç de kolay olmayacaktır Felicia için. Aslanlı tahtın uğruna dökülen oluk oluk kan ile bembeyaz mermerleri kan kırmızı olmuştu bu sarayın, tıpkı barındırdığı asilzadelerin günaha bulanmış ruhları gibi. Attığı her adımda bu kanlı izlerle karşılaşan Felicia artık bir karar vermek zorundadır; ya karanlığa dalıp onunla bir olacak, ya da bir mum olup o karanlığı peyderpey dağıtıp ışığıyla umut olacaktır. Seçimi çok nettir Felicia'nın, bir mum olmayı seçecektir amansız karanlığı aydınlatmak için. Peki ya bu mum karanlığa bir nebze dahi karışmadan yanabilecek mi?  
  
  "Geliyorum... Kendi hikayemi yazmaya ve bu güne dek yazılanları bozmaya!"
  
21 Temmuz 2016 / Tüm Hakları Saklıdır © 
  ___
  
  NOTERDEN ONAYLANDI. TÜM HAKLARI KORUMA ALTINDADIR, KOPYALANMASI, ESİNLENİLMESİ VEYA ÇALINMASI DURUMUNDA TÜM HAKLARIMI SONUNDA KADAR KULLANIRIM.

maymuzayli_piremses maymuzayli_piremses Oct 21, 2016
Uuu tam SBK'lık he. Alırdım da yemiyor alsnksnsksjsksjskjsksks Neyse siz takılın bu kötü espri için çok özür dilerim aksnaosjksjsksnsksj
maymuzayli_piremses maymuzayli_piremses Oct 21, 2016
Şelam ben yeni aksnksnsksbsksnhskjsskjs WKH'dan Damla ben aksnsksnsknsksjsksks başlıyorum amin 😍😍
maymuzayli_piremses maymuzayli_piremses Oct 21, 2016
Yether ağlıyçam misafir gelecek makyajım aksın istemiyorum *-*
EsraDnmz1 EsraDnmz1 Sep 15, 2016
Ilk Tanıtımı izledim ve gerçekten güzel ilgi çekici olmuş
weepingqueen weepingqueen Sep 15, 2016
Sonunda başlama fırsatı buldum 😌 Okudukça fikirlerimi belirteceğimden şüphen olmasın 😊 İnanıyorum ki mükemmel bir iş çıkardın.
MinaSL MinaSL 19 hours ago
Tanıtımın darağacında başlaması aklımda fazlasıyla sevdiğim birçok eski zamanlarda geçen film ve diziyi canlandırdı. Şimdiden kurulan bağlantılarla ısınıyorum sanırım kurguya...