For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
HERŞEYİM SENSİN (+18) (Düzenleniyoe )

HERŞEYİM SENSİN (+18) (Düzenleniyoe )

18.2K Reads 758 Votes 40 Part Story
oner_zeynep By senarist_bayan Updated May 18

Aldatılmayla başlayan bir kızıl saçlı kızın hiyakesi 

Sette ki partnerdine aşık olur ama bunu inkar etmesine rağmen  kalbi çoktan ona tutulmuştu . Hemde sadece bir ayağı takıldığı ve o kaslı yakışıklı adam onu tuttuğu için .

Ama mutlular neden birbirleri için savaşıyorlar . Karşılarına hep mutluluklarina engel olacak kişiler girdi . Hayatları normal bir hayat değil hayatları hep birini mutluluklarindan kovarak devam ediyor  .

Gupse ile başlayan bu aşk savaşı . Çağrı  nehir Emre ve nevil ile devam ediyor . Ama bu iki aşık yine de aşklarını kaptırmamak için savaşıyor çaba gösteriyor

Çünkü bu aşkının adına sahip çıkıyorlar elbar ateşine elbar aşkına sahip çıkıyorlar . Hiç ayrılmadan evet gerektiğinde birbirlerinden uzak kalarak gerektiğinde tek efes tek beden olarak takip çıkıyorlar . Dediğim gibi barış ve elçin aşklarına sahip çıkıyor ipleri kopsa da yeni sini koyuyorlar.

Birbirlerinden hiç vazgecmiyorlar . Vazgeçmeye Cesaret edimiyorlar. Çünkü ikisi de birbiri olmadan yaşamıyor bir tarafları hep boş hep yanlız hep üzgün kalıyorlar .. Ayrılmamış olmalarına rağmen birbirinden ayrı olmak onları hastalıktan yatağa düşürüyor .

Hadi gelin bizde bu meşur aşka göz atalım onlarla birlikte bu aşka sahip çıkalım çünkü biz biz onların aşk koruyucularindan biriyiz . 

Çünkü biz elbar fanıyız 

ELBAR IN HIKAYESI 

HERŞEYİM SENSİN 

"HERŞEYİM SENSİN barış nefes almam gülmem mutlu olmam sevmem nabzımın atması hepsi sensin"

"HERŞEYİM SENSİN elçin kalbimin atması üzülmem yıkılmak hayata dönmem acı yi anlamam o masum dudaklarını öperken verdiğin heyecan hepsi sensin "

  • barış
  • elbar
  • elçin
  • hasrervehuzun
  • mutluluk
  • mutlulukzamani
  • umutvekeder
duru_saymak duru_saymak Nov 27, 2017
Yeni okunmaya başladım ama inşallah dediğin gibidir ve sende kendince yani kendi begendigine gore istediğin gibi yaziyorsundur