NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Shefi im

Shefi im

17K Reads 1.8K Votes 23 Part Story
⁖ Aleksis ⁖  By _aleksis26 Updated Apr 26

**A wattpad feautured story//Highest ranking: #1 in CHICKLIT**
〰
Sjellja e tij indiferente e beri Enxhin te pyeste veten a e kishte kuptuar valle qe ajo ishte aty. Po vazhdonte te shikonte dosjen, sikur ne dhome te mos ndodhej askush.
Manuel. Manuel. E riperseriti disa here emrin e tij ne koke. Manuel.
Beri edhe disa hapa perpara dhe kroi lehte fytin.
-Pershendetje, jam ketu per...- filloi te flasi me ze te ulet, edhe pse ai e dinte kete gje me se miri.
-E di perse je ketu,- e nderpreu menjehere, me zerin me te thelle dhe me autoritar qe kishte degjuar ndonjehere.
〰
Jeta per Enxhin nuk ka qene asnjehere e lehte. E mbetur pa prinder dhe me nje moter te vogel per te cilen duhet te kujdeset, cdo dite per te eshte nje sfide e re. 
Dhe pikerisht kur mendoi se asgje nuk mund te shkonte me keq, jeta e vuri perpara Manuelit, shefit te ri kokeforte, temperamenti i te cilit i ben gjerat akoma me lemsh sec jane.
Po sikur midis tyre te linde dicka?
Ose...ose me keq: shume gjera!

WARNING: Mature themes. (As if that'll keep you from reading.)
〰

Une tani e nisa
               Me pelqeu shume po shume ideja e librit,dhe tani u bera me kurioze sec isha
-Erisa- -Erisa- Jul 15, 2016
Ti sje ne vete!Si moj i merzitshem.Vetem ti qe nuk i ben shkrimet e merzitshme.I love this book already 😍 
               Do jet shum i bukur e di. Suksese😙😙
AngieRun AngieRun Jul 15, 2016
Suuuuper duper amazing 😍😍😍😍
               Ti shkruan kaq bukur ❤️ i love your style 
               
               Ps: heheh shi adashje ime :D i like her already 😁😁 go girl
Alketa_3 Alketa_3 Jul 15, 2016
kapitulli i pare super 😍
               po me fikson qe tani kjo histori😘😘😘
B2_lover B2_lover Jul 15, 2016
ky liber do te jete hata<3<3<3
               enxhi personazh super:-):-):-)
               tani po presim shefin tjeter:-)
Aniannaa Aniannaa Jul 15, 2016
Me pelqen shume. Shkruan shume bukur moj mistrece dhe .... do te rrah se sapo kam shkruar 3 kapitujt e librit tim te ri dhe ka te njejtin titull😂😂😂
               Tashi me bere ta le ose ti gjej titull tjeter😆😆