Trust no one (Harry Styles)\\Shqip

Trust no one (Harry Styles)\\Shqip

17.2K Reads 1.8K Votes 40 Part Story
Directioner14v By Directioner14v Completed

Ajo eshte nje princesh.Nje dite ajo do te drejtoj Angline,edhe pse nuk e do kete.
Ai eshte nje badboy qe do vetem te argetohet.
Elizabeth Williams&Harry Styles
Dy bote te ndryshme....
Nje histori e bukur dashurie..

 • albanian
 • badboy
 • completed
 • fanfiction
 • harrystyles
 • love
 • princess
 • romance
 • shqip
openlystraight openlystraight Jul 09, 2016
sigurisht qe me pelqenn... e di ky asht fan-fiction i pare per Harryn ne shqip, me aq sa di un 😁😁dhe jam shum e lumtur per ket fakt😍😍keep going, historia asht shum e bukur
openlystraight openlystraight Jul 08, 2016
wowwww superrr kapitulli i pare.😍😍
               Suksese ne vazhdim😄
               une i adhuroj te gjithe librat qe kan lidhje me harryn bc i love him , dhe jam e sigurte qe ky liber do jet shum i bukur👍👍