Trust no one (Harry Styles)\\Shqip

Trust no one (Harry Styles)\\Shqip

7.6K Reads 963 Votes 40 Part Story
Directioner14v By Directioner14v Completed

Ajo eshte nje princesh.Nje dite ajo do te drejtoj Angline,edhe pse nuk e do kete.
Ai eshte nje badboy qe do vetem te argetohet.
Elizabeth Williams&Harry Styles
Dy bote te ndryshme....
Nje histori e bukur dashurie..

lalalasty lalalasty Jul 09
sigurisht qe me pelqenn... e di ky asht fan-fiction i pare per Harryn ne shqip, me aq sa di un 😁😁dhe jam shum e lumtur per ket fakt😍😍keep going, historia asht shum e bukur
lalalasty lalalasty Jul 08
wowwww superrr kapitulli i pare.😍😍
               Suksese ne vazhdim😄
               une i adhuroj te gjithe librat qe kan lidhje me harryn bc i love him , dhe jam e sigurte qe ky liber do jet shum i bukur👍👍