Why so serious?

Why so serious?

8.3K Reads 956 Votes 26 Part Story
Imperatorka By Szatan-ka666 Updated 4 days ago

Gotham City. Miasto, w którym superbohaterowie i superzłoczyńcy toczą zaciętą walkę o zwycięstwo. Czy ,któraś ze stron jest w stanie wygrać nie ponosząc strat? 

Lucy Johnson nie jest typem cukierkowej ,wymalowanej nastolatki wariującej na widok ładnego chłopaka. Wręcz przeciwnie. Od zawsze odstaje od reszty, nawet w tak szalonym mieście jakim jest Gotham. W przeciwieństwie do reszty mieszkańców ślepo podziwiających ich Mrocznego Rycerza, Lucy uważa jego metody za głupie. Właściwie całą tę maskaradę uważa za głupią. A wszyscy dodatkowo są tacy poważni. Te kłamstwa, udawana uprzejmość, ta okropna powaga. Nikt jej  nie rozumie. Czy śmiech nie jest czymś dobrym? Niestety nikt nie podziela wesołości dziewczyny i jej nieraz dziwnego poczucia humoru.

Czy kiedy Lucy odkryję mroczny sekret przez ,który nawet jej własna rodzina się od niej odsunęła dokona właściwego wyboru? Czy podąży drogą szaleństwa niszcząc wszystko co kocha i lądując w Arkham?


1 w #Arkham
1 w #GothamCity
16 w #Joker
608 w #FANFICTION - 06.12.2016r.

JuliaNigcht JuliaNigcht 3 days ago
Masz przepiękny styl pisania ( w przeciwieństwie do mnie). Na razie opowiadanie bardzo mi się podoba. Trzymaj tak dalej!
LilaWidla LilaWidla Nov 06
WOW TO JEST GENIALNE IDĘ CZYTAĆ DALEJ PODOBA MI SIĘ OJ PODOBA ♥♡♥♡♥!