she's not normal || camren (tłumaczenie)

she's not normal || camren (tłumaczenie)

6.7K Reads 922 Votes 13 Part Story
kid in love By luvmyhale Updated 6 days ago

Pewnego dnia drobna dziewczyna zwróciła moją uwagę podczas lunch'u i nie wydawało mi się, że mogłaby wydostać się z mojej głowy. Moi nowi znajomi ostrzegali mnie, żebym trzymała się od niej z daleka. Jestem tu nowa, więc nie wiem do końca jakie zwyczaje tu panują, ale nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś tak uroczy i drobny, mógłby być niebezpieczny. Zawsze kiedy o nią pytam, odpowiadają mi "Ona nie jest normalna..."

written by: CrownedDirection [2015-2016]
translated by: luvmyhale [2016]

writeonmexx writeonmexx Aug 17
to ff jest genialne,  zakochałam się po pierwszym rozdziale i musiałam skończyć czytać po angielsku & tak troche uwielbiam cię za to tłumaczenie:( 💞 + to też działa w drugą stronę, gdybyś kiedykolwiek chciała popisać nawet o pogodzie!! to śmiało x
mukeejef mukeejef Aug 18
Boże, to ff jest takie świetne. Chyba ciesze sie, że nie dostalaś pozwolenia, na żadne inne tłumaczenia, bo to bije wszystkie na głowe, lmao. Czekam na nexciora!! (troche jak na blogspocie, wyje)
mukeejef mukeejef Jul 11
A ja wiem o co chodzi z Camilą i to już nie jest takie fajne, bu. Alleluja, że jakaś laska ci wreszcie odpisała, cri. Czekam na następne, bo omg to opowiadanie to życie, bye.
Oma (oh my allysus) to jest dopiero 1 rozdział, a ja już nie mogę usiedzieć w miejscu i mam taki fangirl ugh ja chcę następny xD
nie wiem o co im chodzi z tym że nie jest normalna XD Może jakaś psychicznie chora? Idk XD