SAVAT

SAVAT

18.9K Reads 1K Votes 43 Part Story
Kraliçem By Darksweett Updated Nov 21

#4 aksiyon
20.06.2016

Yumduğum gözlerimi açmış yavaşça kaldırıyorum kafamı ve etrafa bakıyorum,her yer karanlık.
Gökyüzünde yıldızlar var ancak gözümün önündeki engel her şeyi karartıyor,her yer silik bir siyaha bulanıyor bir anda.
Kendimi salıyorum,artık ölmeye,ruhumu teslim edip tüm hayallerimden  vazgeçmeye hazırım dediğim an bir umut beliriyor benim için,bu umut öyle bir umut ki gökyüzüde yalnızca bir yıldız parlamasına rağmen etkisi tüm yıldızlara baktığımdaki etkiden büyük.
Tamam diyorum o an,artık o boktan çukurdan kurtulacağım,öyle de oluyor beni kendisine çekiyor ve oradan kurtarıyor,tek sıkıntı ona aşık olamam,bir araya geliş sebebimiz böyle bir şeyken.
Bir araya geliş sebebimiz katil bulmak iken ona aşık olamam ancak kalbime zihnimdeki gibi söz geçiremiyorum ve günden güne iyice bağlanıyorum ona,onsuz yaşayamayacak konuma gelene dek,oda itiraz etmiyor ama söylemiyor,beni itmiyor ama çekmiyor da.
Mutluyum,en azından öyle olduğumu sanıyorum,katili bulmaya çok yaklaştım ve aşığım,kim üzülür ki ben olsa?
Sonra hayatımın bir yılını çalan gereksiz birisi tekrar giriyor hayatıma, o gereksiz kişiyi itiyorum ve itiyorum ama bırakmıyor beni.
Benliğimi bir korku sarıyor,zihnim sevilmenin ,bedenim de öpülmenin yokluğunu kaldıramaz diyorum,ancak biliyorum ki bu gelen kişi yüzünden ikisini de kaybedeceğim.
Onun yanındayken de belli ediyorum herşeyi,değiştiğimi fark ediyor,sonra kaybetme korkum akli dengemi sarsıyor ve yalan söylemeye başlıyorum sonu dipsiz bir çukur,biliyorum.

Bir nebze de olsa rahatlıyorum,ancak bu rahatlık kısa sürüyor,yalanım ortaya çıktı.

Şimdi sulu gözlerim ve ağlamaktan şişmiş suratımla tekrar gökyüzüne bakıyorum, artık benim için parıldayan o yıldız yok.

aksiyon sevenler için yeni bir hikaye intikan yayında takipte kalın
Kitap yazmada başarılarr 😌 benimde kitabima bakarmisin ?
Yeni çalışmam " "A"normal Sokaklar'a bir göz atar mısınız ? Vote ve yorumları eksik görmeyin :) Takipte kalın!
firstofall1 firstofall1 Aug 22
@aliceinwonderland299 un yarışmasına katılmanızı öneriyorum.