NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SAVAT

SAVAT

42K Reads 1.9K Votes 50 Part Story
Kraliçem By Darksweett Updated Apr 10

20.06.2016
 **
Zaman aniden durdu.
Hiçbirşey olmuyordu,herşey silik bir hal almış gitgide benden uzaklaşıyordu,gözlerimin açık olduğuna emindim fakat hiçbirşey göremiyordum,sadece soluk bir gri vardı. Ve bu gri bana ilk defa adam akıllı düşünebilmem için bir fırsat tanımıştı.
Kaybetmiştim,aptallık etmiştim. Kaybedeceğim o kadar barizdi ki bunun farkında olmama rağmen kendi bildiğimi okuyup Görkem'e kulak asmamıştım ve şuanda bulunduğum konum çaresizlikti,yalnızlıktı.
Derin düşüncelerim bana yaptığım basit hataları hatırlattıkça terlemeye başlıyordum,alnımdan çeneme doğru terler dökülüyor,iyice geriliyordum.
Hatalarım zihnimde bana pusu kurmuş art arda kendilerini tekrarlıyorlar ve beni büyük bir ızdıraba sokuyorlardı.
Gözlerimin önündeki soluk gri yavaş yavaş kararmaya başladı ve en sonunda bir kara deliğe dönüştü,kara delik hızla etrafımdaki şeyleri içine doğru çekerken bedenimi gitmemek adına zorluyordum,tutunacak bir dal arıyordum fakat yanımda hiçbir şey yoktu.
Etrafımdaki şeyler kara deliğe Saliseler içerisinde giriş yapıp o bilinmezlikte kaybolurken zihnimi büyük bir korku sardı,ne yapacağım?
Sonra aniden kendimi bıraktım,bir anda aklıma gelen bu saçma fikir ile kendimi kara deliğin kollarına bırakmıştım,fakat kara deliğe doğru ilerlerken bunu aptal bir fikir olduğunu düşünsem de yaptığım en mantıklı şey aslında buydu.
Kara delik diye bir şey yoktu,bunların hepsi benim zihnimin bana oynadığı oyunlardı,bunlar açlığın,zayıf düşmenin zalimliğiydi.
Gözlerimi araladım ve etrafıma baktım,rüzgar tenime doğru sertçe eserken yapabildiğim tek şey gökyüzündeki yıldızları seyretmek oldu.

FerdiArslan5 FerdiArslan5 Nov 13, 2016
aksiyon sevenler için yeni bir hikaye intikan yayında takipte kalın
Rumeysakumas54 Rumeysakumas54 Aug 17, 2016
Kitap yazmada başarılarr 😌 benimde kitabima bakarmisin ?
kalemsizsairrr kalemsizsairrr Aug 25, 2016
Yeni çalışmam " "A"normal Sokaklar'a bir göz atar mısınız ? Vote ve yorumları eksik görmeyin :) Takipte kalın!
Darksweet merhaba kitabın çok sürükleyici seni ve kitaplarını hep beğenmişimdir zaten ben de bir kitap yazdım eğer okuyup bana öneriler verebilirsen çok sevinirim : )
ARKADAŞLAR SİZ DE LÜTFEN BANA OKUDUKTAN SONRA ÖNERİLERİNİZİ VEREBİLİRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM KİTABIMIN ADI SENİ BEKLEDİM     : )
firstofall1 firstofall1 Aug 22, 2016
@aliceinwonderland299 un yarışmasına katılmanızı öneriyorum.