Mé jméno, má krev: dodatky k trilogii

Mé jméno, má krev: dodatky k trilogii

7.1K Reads 771 Votes 13 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Updated 2 days ago

Tohle není ucelená kniha, nýbrž soubor několika jednorázových povídek vztahujících se k FF trilogii Mé jméno, má krev.

Nejedná se tedy o pokračování v pravém slova smyslu. Kniha nemá pevný řád, každá povídka se týká jiné postavy v jiném časovém úseku a je také jinak dlouhá. Určeno především čtenářům znalých trilogie, jelikož se zaměřím na vlastní postavy. Najdete zde události v trilogii zmíněné, ale nepopsané, události utajované, ale i ty, které se ještě nestaly. Berte to prostě jako takový malý dodatek, jako moje poslední rozloučení. 

OBSAHUJE SPOILERY - pokud jste nečetli aktuální publikovanou kapitolu ve III. části, může povídka umístěná zde vyzrazovat část děje, ke které jste se prozatím nedostali. Čtěte proto na vlastní odpovědnost. Každá kapitola bude na začátku pečlivě označena datem, které Vám objasní, k jaké části se vztahuje. 

Nevím, kolik dodatků vznikne, ani jak často je budu přidávat. Máte však jedinečnou možnost do psaní zasáhnout a požádat mě, o čem nebo o kom chcete číst příště. A tak, pokud je něco, co Vám v trilogii chybí, napište mi do komentářů! Ráda Vám zodpovím Vaše otázky a podělím se o doposud utajovaný střípek příběhu. Třeba ta příští kapitola bude právě pro Vás.

OneGeekGirl OneGeekGirl Sep 21
@MeJmenoMaKrev A co třeba takové Karry? A na James/Kate musím zapracovat, protože Jate zní docela obyčejně... Možná Jates, Kames, Beckson, Bucksor... A její budoucí příjmení tu zpracovávat ještě nemůžu, takže víc asi zatím nevymyslím.
luxicek2001 luxicek2001 Sep 16
Ach jo... Chudák Lauren, chudák Selena... Jen kdyby Lauren věděla, co všechno její dceru a vnučky čeká... 
               Úžasný, i když smutný příběh... Divím se, že Voldemort přenesl přes srdce to, že má dceru...
               Těďím se na další:)
Je to smutná, ale úžasná kapitola. 
               Je ironií, že nebýt největšího černokněžníka všech dob a bláhové lásky mladé dívky, tak by Sirius Black zůstal nejspíš v životě sám. 
               Už se moc těším na další. Tohle se ti opravdu povedlo :)
KristinKik KristinKik Sep 21
Ja by som strašne chcela vedieť ako Laura splodila Nikolaos s Dracom čo kde kedy presne sa stalo? 😄 alebo ako sa Draco spoznal s Astoriou a aký bol ich život a možno ešte Luciusové roky v Azkabane by neboli zlé :)
Smutne. Ale moc hezke;). 
               Lauren musela stasně trpět;(. 
               Divim se, ze Voldemort Selene nezabil, kdyz nebyla chlapec!
@NikaVika1 Počkej, až někde dám avízo, že nás čeká Saurus scéna! :D