NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mé jméno, má krev: dodatky k trilogii

Mé jméno, má krev: dodatky k trilogii

42.5K Reads 4.6K Votes 39 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Updated 5 days ago

Tohle není ucelená kniha, nýbrž soubor několika jednorázových povídek vztahujících se k FF trilogii Mé jméno, má krev.

Nejedná se tedy o pokračování v pravém slova smyslu. Kniha nemá pevný řád, každá povídka se týká jiné postavy v jiném časovém úseku a je také jinak dlouhá. Určeno především čtenářům znalých trilogie, jelikož se zaměřím na vlastní postavy. Najdete zde události v trilogii zmíněné, ale nepopsané, události utajované, ale i ty, které se ještě nestaly. Berte to prostě jako takový malý dodatek, jako moje poslední rozloučení. 

OBSAHUJE SPOILERY - pokud jste nečetli aktuální publikovanou kapitolu ve III. části, může povídka umístěná zde vyzrazovat část děje, ke které jste se prozatím nedostali. Čtěte proto na vlastní odpovědnost. Každá kapitola bude na začátku pečlivě označena datem, které Vám objasní, k jaké části se vztahuje. 

Nevím, kolik dodatků vznikne, ani jak často je budu přidávat. Máte však jedinečnou možnost do psaní zasáhnout a požádat mě, o čem nebo o kom chcete číst příště. A tak, pokud je něco, co Vám v trilogii chybí, napište mi do komentářů! Ráda Vám zodpovím Vaše otázky a podělím se o doposud  střípek příběhu. Třeba ta příští kapitola bude právě pro Vás.

24. 3. 2017 - #25 ve Fanfiction

© Nejsem autorkou ani vlastníkem originálních postav ze světa Harryho Pottera ani žádné části kouzelnického univerza. Všechna práva náleží JKR. Prohlašuji, že z tohoto díla mi neplyne žádný komerční zisk. Cílem této FF není poškodit práva autorky.

Tahle kapitolka je dost smutná. Vystihuje, ale úplně dokonale život Toma a jeho bezcitnost...
Joly-H Joly-H Mar 20
Byla bych moc ráda za dodatek o Lily Luně. V poslední kapitole jsem si její cyničnost moc užila, takže by bylo skvělé, kdyby dostala více prostoru. Ale jinak děkuji za všechno, co píšeš, je to skvělé!
OneGeekGirl OneGeekGirl Sep 21, 2016
@MeJmenoMaKrev A co třeba takové Karry? A na James/Kate musím zapracovat, protože Jate zní docela obyčejně... Možná Jates, Kames, Beckson, Bucksor... A její budoucí příjmení tu zpracovávat ještě nemůžu, takže víc asi zatím nevymyslím.
luxicek2001 luxicek2001 Sep 16, 2016
Ach jo... Chudák Lauren, chudák Selena... Jen kdyby Lauren věděla, co všechno její dceru a vnučky čeká... 
               Úžasný, i když smutný příběh... Divím se, že Voldemort přenesl přes srdce to, že má dceru...
               Těďím se na další:)
Rosie_Carter Rosie_Carter Sep 17, 2016
Je to smutná, ale úžasná kapitola. 
               Je ironií, že nebýt největšího černokněžníka všech dob a bláhové lásky mladé dívky, tak by Sirius Black zůstal nejspíš v životě sám. 
               Už se moc těším na další. Tohle se ti opravdu povedlo :)
KristinKik KristinKik Sep 21, 2016
Ja by som strašne chcela vedieť ako Laura splodila Nikolaos s Dracom čo kde kedy presne sa stalo? 😄 alebo ako sa Draco spoznal s Astoriou a aký bol ich život a možno ešte Luciusové roky v Azkabane by neboli zlé :)