Melez Prenses Clarke !

Melez Prenses Clarke !

81.5K Reads 4.4K Votes 48 Part Story
Mrs_Melez By Mrs_Melez Completed

Vampirlerin ve kurtların gittiği bir okula gidecek olan Clarke insanların yaşadığı hayatta bir çocukla tanışır ve çocukdan hoşlanır ama o insandır yada Clarke öyle sanıyordur Clarke o okula gittiğinde ne yaşayacak ve bilin bakalım orada kimleri görecek.

----Karakterler----

Iga Wysocka=Clarke Casten ; Dünyada bulunan 2. Melez çok güçlü ve güzel olan bu kız ana karakterdir.
Vini Uehera=Deal Dark ; Dünyada bulunan 4. Alfa ve oldukça güçlü ve yakışıklıdır ve ana karakterdir.
Joseph Morgan=Mcheal Casten ; Dünyada bulunan 1. Melez ve çok güçlüdür kendisine büyü işlemez ve yapılmaz Clarke'nin öz babasıdır ve yakışıklıdır.
Sara Canning=Mabel Casten ; Kuruculardandır yani asıllara dayanır bir büyü sayesinde ölümsüz kılınmıştır ve ölümsüzdür çok sakin ve güzeldir ve ayriyetden sakinliğine aldanmayın sinirlenirse çok güçlüdür ve kurttur . :)
Ian Bohen=Alaric Dark ; Kuruculardandır yani asıldır Alaric 'de büyü sayesinde hem ailesini hemde kendisini ölümsüz kılınmıştır.Çok güçlüdür ve çok yakışıklıdır.:)
Melisssa Ponzio=Sarah Dark ; Sarah çok güçlüdür Dark ailesi olarak bütün kişiler ölümsüz ve büyü yapabilirler çok güzeldir saç rengi ve kaşları Deal ' a benzer.
Dylan O'brien=Dylan Dark ; Deal kadar olmasa da abisinden 2-3 tık güçsüzdür yakışıklı ve oldukça kaslıdır .Ve hatırlatmak gibi olmasın ölümsüzdür ve büyü yapabilir :).
Holland Roden=Clara Casten ; Kendisi kurttur ve ölümsüzdür babası sayesinde .Çok güzeldir , alımlıdır Ve güçlüdür ablası ama ondan daha güçlüdür. :)

Arkadaşlar bu arada bütün karakterleri değil sadece önemli olan ve ana karakterleri yazdım sonrada yaza yaza anlarsınız :) .

Tüm Hakları Saklıdır!Kitabımı Kopyalayanlar Banlanır !

 • büyü
 • güç
 • kurt
 • melez
 • vampir
 • veasıllar
 • ölümsüzlük
 • özelbirokul
JesseMaria9 JesseMaria9 Aug 04, 2016
Kusrunu söyleyim.
               1-Biri bişey derken alt satıra geç ki daha güzel olsun
               2- Azıcık arada sırada boşluk yap. Okurken kötü oluyor
               :)
yasam15 yasam15 Nov 06, 2016
abi ya kahvaltıya gitmişler beraber ama isim sormak kabalık zuahsjjsjsksls
IremGilgiler IremGilgiler Jul 13, 2016
+.+ bir ilk olarak olaylara ışık hızında anlatıyorsun isimleri ezberleyemedim bile xjdnsjnd birde iga baya acayip bir canlı oluverdi vini aşkıma böyle davranmasın dövü veririm onu ha!
HilalSoyluTatar HilalSoyluTatar Aug 15, 2016
Bide bir anda donup odana gitme. Arada olanlarida anlat. Cok kisa kesmissin
f_shawnmendes f_shawnmendes Oct 08, 2016
Ilk kitabın olmasına rağmen begendim ben böyle devam 😉😉
TCHlyaSerbes TCHlyaSerbes Nov 18, 2016
Güzel olmuş bence ama hikayenin içinde pek heyecan gizem duygusunu yasatamamissin. Heyecan korku yaratmanın ve gizem uyandırması gerekir neyse genede iyi sayılır