Gizli Numara #Wattys2016

Gizli Numara #Wattys2016

14.7K Reads 904 Votes 24 Part Story
Su Eda Doğan By glasofwater Updated Nov 21

Kendi cehennemimizde yakılsak,yeniden doğar mıyız küllerimizden?
    
    Tükenmişliğim,bitkinliğim soğuk ifademle birleşince normal gibi gözükebiliyorum.Oysa benim içimde bir yıkımın izleri var.Bir cinayetin kalıntıları var.Duvarlarım kan rengi,ruhumdaki izleri yansıtan.Zeminimde ölü bedenin çizimi var,ruhumdaki çocuğun izi gibi.Ben,çocukluğuma dair ilk cenazemi Annem öldüğünde verdim.Bitmek bilmedi cenazelerim,kimse bilmedi,gelmedi tabutumun kaldırılmasına.Ben ruhumda,içimde anılarımın,güvenimin ve çocukluğumun cenazesini verdim.Hepsi en yakınlarım tarafından cinayete uğramış,sonra bir mendilmiş gibi çöpe atılmıştı.Ve en acısı polisler ruhumdaki çocuğun katilini bulamamıştı.Hoş bulsa bile bir şey değişmeyecekti.Ama ben,pes etmedim ve buldum katilimi.Sonuç olarak; elimden hiçbir şey gelmedi.İntikamımı almam ne ölü çocuğu diriltecekti ne de ölü annemi.Ama yinede denedim.Yalnız kalana kadar savaştım ve katili bulduğum zaman anladım;Ben zaten yalnızmışım.
          -Tüm hakları saklıdır.
          Tanıtım Videosu: https://youtu.be/XfRARfBacE4

öncelikle ellerine sağlık çok güzel yazmışsın.Ama ne intikamı? valla phen çok meraklıyım :)
Güzel olmuş, gizli numara adıyla başka bir kitap daha görmüştüm ama herhalde bu ondan farklı. Ad benzerliği oluyor. Başarılar dilerim... :)
rabiayayla3 rabiayayla3 Aug 09
Güzelim diyenlere karşı ayrı bir ilgim var yahu sdjsd neyse, güzeldi. Başarılar. Wattpad dünyası katkılarıyla okuyuverdim gari sudhsj
ylmaz32 ylmaz32 Sep 25
Başını sevdim kitabının sonunu bu arayan kim ;
               o yüzden de devam etmem lazım demi ?
son-gizemli son-gizemli Aug 09
Watttpad dünyası katgılarıyla... Teşekkürler başarılar
Güzel bir kitaba benziyor ancak birkaç yerde noktalama hatası gördüm, bu biraz beni rahatsız etti. Bunun dışında, oldukça heyecanlı bir yerde bitirmişsin. Kalemine sağlık.