NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
Wattpad Hırsızı

Wattpad Hırsızı

82.7K Reads 1.9K Votes 3 Part Story
Gölge. By Okyanusguluslu Updated 2 days ago

(Askıya alındı. Yavaşça düzenleniyor. En kısa zamanda yeni bölümler gelecek!)

***

Wattpad hesabınız çalınsa, ne yapardınız? "Yeni bir hesap açardım." Dediğinizi duyar gibiyim... Peki, milyonları aşmış olan bir hikâyeye sahipse bu hesap. O zaman ne hissederdiniz?
    
Okuyucularınız, yazdıklarınız, taslakta olan hikayeleriniz, yedeği bulunmayan hikaye bölümleriniz... Hepsi bir anda uçup giderse... Üstüne üstlük bir de yedek hesabınıza gelen 'Hesabını çaldığım için üzgünüm.' Mesajına, ne tepki verirdiniz? İşte tam da bu anda azim ve hırsla dolu bir hikâye başlamış oluyor.
    
Şebnem, üniversiteyi bitirmiş kendi halinde bir kızdır. Bir baltaya sap olamayınca da kendini yazmaya vermiştir. Birkaç ay sonra da, yazdıkları bir değere ulaşmıştır. Okuyucularıyla, yazdıklarıyla ve hissettikleriyle şansın yeniden onu döndüğünü hissediyordur. Hikâyesine yeni bölüm yazmak adına girdiği Wattpad, ona ilk defa 'Yanlış kullanıcı adı/ Şifre' demiştir. İşte tam da o anda, kaderi değişmiştir.
    
Şebnem'in, Wattpad hesabını kim çalmıştır?
    
***
05.08.2016

YA EN SEVDİĞİM KİTAPLAR ZATEN 2 TANEYDİ. BİRİ KOMPLE BIRAKTI O DA YETMEZMİŞ GİBİ BÖLÜMLERİNİDE SİLDİ. SENDE ŞİMDİ SİLDİN.. 😞
daima_174 daima_174 Feb 06
Bu hikayeyi okumak isteyip bir türlü zaman bulamamıştım. Her ne kadar okumasam da yapboz parçalarını okuduktan sonra kötü olacağını düşünmüyorum. Yeni bölümleri bekleyip ilk bölümü de öyle okuyacağım. Bende yanındayım.
Ya sana kızılır mı hiç 😄 kararına saygı duyuyorum ve yazı iple çekiyorum. zaten şurada ne kaldı 4-5 aycık bekleriz 😂❤
mengenoglu00 mengenoglu00 2 days ago
Sonuna kadar değil, sonsuza kadar... Nefret kelimesi bizden uzak Yazar'ım.
caffe_ caffe_ Feb 03
Söz bekleyeceğim seni. Sana hırsız sözü veriyorum. Görüşürüz güzel kalpli yazar..
caffe_ caffe_ Feb 03
Canın saolsun her zaman yanında olacağım. Senin kararın. Biraz üzülsemde sen bu kararı doğru buluyorsan bende seninleyim. Ama bir soru soracağım güzel yazarım. Hikayeyi kaldırmak içine sindi mi ?