Wattpad Hırsızı

Wattpad Hırsızı

75.2K Reads 6.8K Votes 18 Part Story
Feyza Gölge By Okyanusguluslu Updated 5 days ago

Wattpad hesabınız çalınsa, ne yapardınız? "Yeni bir hesap açardım." Dediğinizi duyar gibiyim... Peki, milyonları aşmış olan bir hikâyeye sahipse bu hesap. O zaman ne hissederdiniz?
    
Okuyucularınız, yazdıklarınız, taslakta olan hikayeleriniz, yedeği bulunmayan hikaye bölümleriniz... Hepsi bir anda uçup giderse... Üstüne üstlük bir de yedek hesabınıza gelen 'Hesabını çaldığım için üzgünüm.' Mesajına, ne tepki verirdiniz? İşte tam da bu anda azim ve hırsla dolu bir hikâye başlamış oluyor.
    
Şebnem, üniversiteyi bitirmiş kendi halinde bir kızdır. Bir baltaya sap olamayınca da kendini yazmaya vermiştir. Birkaç ay sonra da, yazdıkları bir değere ulaşmıştır. Okuyucularıyla, yazdıklarıyla ve hissettikleriyle şansın yeniden onu döndüğünü hissediyordur. Hikâyesine yeni bölüm yazmak adına girdiği Wattpad, ona ilk defa 'Yanlış kullanıcı adı/ Şifre' demiştir. İşte tam da o anda, kaderi değişmiştir.
    
Şebnem'in, Wattpad hesabını kim çalmıştır?
    
***

Not: Şu anlık eğlenmek, eğlendirtmek adına yazılmış bir kitaptır. Hikâye final verdiğinde düzenlemeye alınıp edebi bir yazım biçimiyle yazılıp yayımlanacaktır. Hikâyede bulunan argo sözcükler de düzenlemede daha aza indirilecektir. Ve emin olun ki, düzenlemeden sonra WH bambaşka bir şekilde olacaktır.
    
05.08.2016

ElementAvcisi ElementAvcisi 3 days ago
Allahim... ölüyorum nvfiojgmijfdoitgkbgijijvnfikhngjnghjikmjtrekgnfjbhznhdjvnghtjhnmfjsgnhtjhnvdjghtnjhjfnbgigjmnhjikjmgdgikbntjrfnhikfjmhgjmfkjjvnfi
ElementAvcisi ElementAvcisi 3 days ago
BEN DE 1 SENELIK HESABIMIN SIFRESINI UNUTMUSTUM NOLET OLSUN YINE HÜZÜNLENDIM
ElementAvcisi ElementAvcisi 3 days ago
BEN OLSAM DELIRIRDIM ABI BUNE YA -tabi hasta oldugunu bilsem birsey demezdin-
smiley_67 smiley_67 Jan 01
Ne demek canim her zaman calabilirsin eger aramizda cok carpici bir ask olacaksa tabii xkxbxbx
bacon_aylin bacon_aylin Jan 12
Amınakoyduğum bide seviniyo piç gel lan sen buraya çıkışa gel velet bozuntusuu
biricik_ayda biricik_ayda 7 days ago
İçimden bir ses hackerle mağdur kızın arasında bir aşk olacağını söylüyor