Strażniczka

Strażniczka

10.2K Reads 1.1K Votes 21 Part Story
Szajsa By Szajsa Updated Mar 23

Państwo Talos od lat jest terroryzowane przez grupę zbuntowanych mieszkańców pragnących obalić panującą monarchię. Dlatego też król Paleus wraz z małżonką, królową Sybillą postanawiają, że dla bezpieczeństwa ich jedynego syna i następcy tronu, Octavian znajdą mu strażnika który będzie nad nim czuwał oraz szkolił go w walce.
  Jednak co się stanie gdy okaże się, że najlepszym kandydatem do tego zadania, będzie młoda dziewczyna niemogąca poszczycić się nieskalaną opinią.
  Czy królewska para mimo licznych uprzedzeń zdecyduje się ją wybrać? A jeśli tak, to co na to wszystko młody książę? Czy zaakceptuję swoją nową strażniczkę która nie zamierza go traktować jak wszyscy pozostali. Czy może sprzeciwi się woli rodziców?

 • fantasy
 • magia
 • miłość
 • przyjaźń
 • strażniczka
 • walka
Dziekanoo Dziekanoo Mar 14, 2017
Miała swoje zasady, chyba że wpisała je na jakichś starożytnych zwojach. :P
Agaciu Agaciu Feb 16, 2017
Świetny początek. Ciekawy. Trochę zbyt dużo żartu przez co przed moimi oczami staje coś na wzór bajki niżeli opowieści. Tak trochę kojarzy mi się z Alladynem, pewnie przez to, że ta dziewczyna jest złodziejką czy coś w ten deseń, a Oktawian jest księciem. Ale to dobry znak 👍
Agaciu Agaciu Feb 16, 2017
Chyba w duchu.
               
               Nie zazdroszczę mu położenia w sytuacji 😐
Agaciu Agaciu Feb 16, 2017
Musisz popracować nad błędami w pisowni. Najlepiej przeczytaj po napisaniu i sprawdzaj że słownikiem, bo np.' z satysfakcjom' pisze się przez 'ą'
               
               Poza tym rozdział cudowny