My Stupid Heart (Sk) Pokračovanie Losing the Friend

My Stupid Heart (Sk) Pokračovanie Losing the Friend

3.8K Reads 378 Votes 35 Part Story
Cami By CamiTorresova Updated Nov 20

Don't read if you don't read Losing the Friends, toto je pokračovanie Losing the Friend

Tini je v Kanade aj zo zlomenín srdcom. Je na dne čo sa stalo v Buenos Aires. Na prvý pohľad sa zdá že je zasa to usmievavé dievča ale nie. Nikto nieve ako trápi a jediné čo ju dokážem spraviť šťastnou je objatie Jorgeho.

Každý kto ho pozná si hneď všimne že ho odchod Tini totálne položil. Celé noci myslí na ňu a nie je minúta kedy na ňu nemyslí. 

Osud dobre vie že patria k sebe a ich cesty sa spoja lenže dokážu si odpustiť. Bude to tažšie než sa zdá. Ich vzť ah bude komplikovanejší a nebude to len o ich dvoch. Cesty im skríži plno ľudí.

Niektoré veci pochopia až príliš neskoro ale bude naozaj neskoro? Bude to už neodpustiteľné?

Čítaj a všetko sa dozvieš.

Najlepšie miesto vo Fanfikcie -28.miesto

Podľa mňa je 1. cover TOP 🔝...
               Ale aj 7. cover je pekný😃...
1., 2., 13., 14., 😊 A tie mená tak ten [Džordž] to ma pobavilo kto to tak môže čítať 🙄🙄🙄😂😂😂🙈🙈 Milujem tvoju knihu 💕 Veď ty vieš 😻
Už sa teším!:)....a k tej výslovnosti....Lodovica(číta sa s k-Lodovika), Mechi(čita sa s č-Meči),a Cristina(píše Christina a tak sa to aj číta)...dúfam,že sa neurazíš za "opravu":)
Tak...tiež nechápem ako to môže niekto čítať [Džórdž]....vtedy ma ide poraziť...keď niekde vidím napisane Jorga[Džordža]...odstreľte ma-_-....no a k tým coverom....za mňa 1.,3.,7.,11.,13......Ja viem....som strašne nerozhodný človek:D
natalieeeeh natalieeeeh Jul 21
3,7,13 sú najkrajšie podľa mňa ❤❤❤❤❤❤🔝👌🔝👌🔝
1., 9. a 11. cover... ale podľa mňa je najkrajší 11. ☺☺