Tanrıların Ağıdı

Tanrıların Ağıdı

2.9K Reads 260 Votes 13 Part Story
N. Nur Günbattı By LaBellaDea Updated Nov 27

O büyük Tufan'dan asırlar sonra, yeni tufan yozlaşmış dinlerle ve köle haşlayan krallarla geldi. Riya kaleleri burçlarına dek yuttu, nefret azgın volkanlar gibi patladı ve hürriyetin üstüne sıcak dalgalar devrildi. 
Duyun madem bu tufanın içinde -duyabilirseniz- sürgün bir hanımın nal seslerini,  özgürlüğe ant içmiş bir azizenin savaş narasını ve kaybeden bir prensesin ağıdını... Duyun ve şükredin bileklerinizdeki prangalara, aç karınlarınızın sancısına ve rahimlerinizdeki babasız paryalara. Kesik başlarınızı kutsayın, kalplerinizdeki hançerleri okşayın şimdi.
Çünkü daha olmadı, olacak olan. Daha değil! 
Fakat, şüphe yok ki, güneş söndüğünde ve tanrılar ağladığında...

xxlarges xxlarges Jul 02
Bu platformda bulunmuyor böyle kaliteli şeyler, çok beğendim. Daha önce ne bir hikayeyi oylamış ne de yorum yapmıştım. Suskunluğumu bu hikayeyle bozdum yani asdfgh.
nilmelteem nilmelteem Jul 14
Kızıl Kontes'ten sonra yeni bir kitap için heyecanla bekliyordum gerçekten!😍 Şu tanıtımı görünce dans ettim desem yalan olmaz sanırım😌 Tanıtıma ayrı, tanıtım videosuna ayrı bayıldım. Kalemine sağlık😌
boleynova boleynova Jun 27
Ay bana ithaf etmişsin yeni gördüm 😱 Çok teşekkür ederim ya 😅
Tanrıtanımaz bir kadın için, anlamsız kehanetlere fazlasıyla inançlı ve takıntılı değil mi? Ortada bir tutarsızlık var gibi ama bu karakterin psikolojik çelişkisini daha net göstermek için yazar tarafından yapılmışta olabilir :)
boleynova boleynova Jun 27
O kadar uzun zamandır bunu bekliyorum ki nasıl mutluyum anlatamam. Ellerine kalemine sağlık. Heyecanla bekliyorum. 😄
SerraRdn SerraRdn Aug 15
Fragman büyüleyici. Anlarıma ve kurguya söyleyecek söz bulamıyorum. Ne desem az kalıyor, kalacak. Şapka çıkarıyorum!