Tanrıların Ağıdı

Tanrıların Ağıdı

7.3K Reads 576 Votes 21 Part Story
N. Nur Günbattı By LaBellaDea Updated Nov 10, 2017

O büyük Tufan'dan asırlar sonra, yeni tufan yozlaşmış dinlerle ve köle haşlayan krallarla geldi. Riya kaleleri burçlarına dek yuttu, nefret azgın volkanlar gibi patladı ve hürriyetin üstüne sıcak dalgalar devrildi. 
Duyun madem bu tufanın içinde -duyabilirseniz- sürgün bir hanımın nal seslerini,  özgürlüğe ant içmiş bir azizenin savaş narasını ve kaybeden bir prensesin ağıdını... Duyun ve şükredin bileklerinizdeki prangalara, aç karınlarınızın sancısına ve rahimlerinizdeki babasız paryalara. Kesik başlarınızı kutsayın, kalplerinizdeki hançerleri okşayın şimdi.
Çünkü daha olmadı, olacak olan. Daha değil! 
Fakat, şüphe yok ki, güneş söndüğünde ve tanrılar ağladığında...

  • entrika
  • epik
  • fantastik
  • fantasy
  • tarih
xxlarges xxlarges Jul 02, 2016
Bu platformda bulunmuyor böyle kaliteli şeyler, çok beğendim. Daha önce ne bir hikayeyi oylamış ne de yorum yapmıştım. Suskunluğumu bu hikayeyle bozdum yani asdfgh.
hakanaydin09 hakanaydin09 Dec 13, 2016
Ben bilimkurgu bölümünde yazarım. :) Kendimi birden giriş bölümünü okurken buldum. Şimdilik gördüğüm akıcı ve dinlendirici bir kaleminizin olduğu. Karakter betimlemeri harika. Başarılarınızın devamını dilerim.
nilmelteem nilmelteem Jul 14, 2016
Kızıl Kontes'ten sonra yeni bir kitap için heyecanla bekliyordum gerçekten!😍 Şu tanıtımı görünce dans ettim desem yalan olmaz sanırım😌 Tanıtıma ayrı, tanıtım videosuna ayrı bayıldım. Kalemine sağlık😌
boleynova boleynova Jun 27, 2016
Ay bana ithaf etmişsin yeni gördüm 😱 Çok teşekkür ederim ya 😅
EmrecanDogan EmrecanDogan Aug 12, 2016
Tanrıtanımaz bir kadın için, anlamsız kehanetlere fazlasıyla inançlı ve takıntılı değil mi? Ortada bir tutarsızlık var gibi ama bu karakterin psikolojik çelişkisini daha net göstermek için yazar tarafından yapılmışta olabilir :)
boleynova boleynova Jun 27, 2016
O kadar uzun zamandır bunu bekliyorum ki nasıl mutluyum anlatamam. Ellerine kalemine sağlık. Heyecanla bekliyorum. 😄