Wilczek [Zakończone]

Wilczek [Zakończone]

15.3K Reads 1.1K Votes 8 Part Story
Kaipaka By Kaipaka Completed

Jak zwykle wracam ze szkoły . Rzucam plecak. Kładę się na łóżko i płaczę. Nie umiem sobie poradzić. Zwyzywana , powyśmiewana wracam do domu. Kończę szóstą klasę. Idę do gimnazjum. Chociaż nie , nie do gimnazjum. Idę do Hogwartu... chyba. Jestem czrownicą pół-krwi. Tata czarodziej, mama mugolka. 

Nazywam  się  Victoria Gray. Mam 11 lat. Na głowie mam długie brązowe włosy. Oczy mam koloru niebieskiego. Zwykła Europejska uroda. Niczym się nie wyróżniam. 

Podchodzę do okna. Sowa zapukała w okno. Otwieram . Daje mi list z Hogwartu. Może moje życie zmieni się na lepsze ?

Jestem już na ceremonii przydziału . Mój tata był w Hufflepuff. Nie chcę tam trafić. Najbardziej mi pasuje Gryffindor. Odważni, sprawiedliwi.....niszczący zasady - tak to coś dla mnie. McGonaggal wyczytała moje imię. Usiadłam na stołku. Kobieta położyła mi na głowie tiarę .
-Pół krew. Ojciec w Hufflepuff. Ciężka przeszłość. Cóż.. masz dużo cech z różnych domów. Na zewnąrz silnie psychiczna i wredna dziewczyna , w środku miła , przyjazna dziewczynka. GRYFFINDOR!
Usiadłam przy stole Gryffonów. Kilka osób mi się przedstawiło. Kiedy rękę podał mi chłopak z ciemnymi blond włosami i oczami koloru miodu.
-Remus Lupin-powiedział
-Victoria Grey-odpowiedziałam obojętnie
Chłopak zaczął mnie zagadywać. Trochę mu się udało. Nie wiem czy powinnam go lubić. Było w nim coś dziwnego. Jakiś sekret. 
Dormitorium miałam z Lily Evans i Dorcas Meadows. Nawet je polubiłam. Na razie nie mam przyjaciół.Mam znajomych. Boję się zaufać. Dużo ludzi już wykorzystało moje zaufanie...

  • fanfiction
  • lupin
poprostuideal poprostuideal Dec 31, 2017
Akcja tak szybko się rozkręcila.. Zero opisów, zero niczego 😐
ascoliasm ascoliasm Mar 15, 2017
...i nie potrzeba tu alohomora, rozkłada nogi i już jest twoja...
jestem-inna jestem-inna Feb 27, 2017
Użyj Alohomora napewno się otworzy 👍Poleca Magda Gessler