NAR

NAR

529K Reads 13.6K Votes 14 Part Story
Emre Gül By Emreegul Updated Nov 25, 2016

Hep yıldız kayarken dilek tutulurdu, değil mi? Onlar saatlerce bir yıldızın kaymasını bekleyip, o kaydıktan sonra tutmuşlardı dileklerini. Çünkü onlar için, kayan yıldız gökyüzüne ihanet etmişti. Bu yüzden dileklerini ona değil, gökyüzünden vazgeçmeyen tüm yıldızlara sunmuşlardı.

Sırf âşık olduğu adama ulaşmak uğruna saçlarına kıyan Rapunzel'in hikâyesini dinlediğinden beri, masal gibi bir dostluğun, masallardaki aşklardan daha değerli olduğuna inanan Çınar Duman'ın, dört yıldır aynı evi paylaştığı bal kızı Balın İmge ile olan dostluğu bir yaz tatili projesiyle bir şehirden diğerine uzanacaktır.

 

Proje için seçilen diğer altı öğrenciden kimisi bu ikiliyle samimi dostluklar içerisine girer, kimisi de gizli kimlikler ardında çeşitli oyunlar düzenlemekten geri kalmaz.

Ve bir de mesajcı...

İkili, hemen her gün bir şekilde kendilerine ulaşan mesajcıyı bulmak için çabalar. Çıktıkları yolda daha birçok şeyi de beraberinde getirir zaman. Bir şeyler değişir, bir şeyler gelişir fakat ikili her şeye rağmen dostluklarına sıkıca tutunmaktan vazgeçmez.

"Lütfen... Lütfen sonsuz olalım!"

  • genç
  • komedi
  • mizah
  • romantik
  • wattys2016
🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯🍯
Parka ne bilmiyenler ola bilir bu yüzden bilen biri ne olduğunu yazsın bence   ben mi ben tabiki biliyorum saçmalamayın lütfen
Salihcinita Salihcinita Apr 17
Abi bana acil yardım edin çok sevdiğim biri bana biz nar kitabındaki çınar ve bi kız varmış adını hatırlayamadım  ona benziyoruz dedi abi yalvarırım ACİL YARDIM EDİN
cerenkbk cerenkbk Mar 16
Arkadaşlar ilk defa kitap yazmaya çalıştım.Okuyup yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.Teşekkürler şimdiden💙
arzema arzema Mar 05
Merhaba arkadaşlar, bana 1 dakika ayırıp profilime göz atıp şiirimi okursanız ve yorumunuza benim ile paylaşırsanız çok sevinirim. Beğenenlerin profiline göz atıp bende aynı şekilde okurum. Herkese teşekkürler :)
Buseshak Buseshak 5 days ago
Çok güzel olmuş ellerine sağlık yakın zamanda kitabını almayı düşünüyorum