IKI POLIS BIR AŞK

IKI POLIS BIR AŞK

70.7K Reads 3.5K Votes 44 Part Story
feyzaates3 By feyzaates3 Completed

" vur bana " dedi Murat. " ne ?" Dedim. Kollarını açtı. " sinirini benden çıkar. Seni biliyorum Feyza.. Öfke ile kalktığın zaman zarar vermeden oturmazsın. Vur bana hadi " diye bağırdı. Benim ise gözyaşlarım tekrar akmaya başlamıştı. Sahi hiç durmamışlardı değil mi ? " sana vuramam. " dedim. Murat kollarını indirdi. " hadi o zaman bağıralım. Burada kimse yok " dedi. Istanbul manzarasına baktım. Murat yanıma gelmiş elimden tutmuştu. Üçe kadar saydı ve ikimizde bağırmaya başladık. Daha sonra onun sustuğunu sadece benim deliler gibi bağırdığımı fark etmedim. Bağırıyordum. Önümde sanki acı hatıraları silmek için uğraşırmış gibi. Zor ve canı acıtan.. Sustuklarım onca zaman için bağırıyordum. Annemin intikamı için bağırıyordum. Ve Ali ye bağırıyordum. Yıllarımı çaldığı için.. Onla geçirdiğim güzel yıllarımı.. 

***

- - Jul 11, 2016
merhaba kitabın çok güzel olmuş rice etsem kitabıma göz atarmısın?Ayrıca başarılar https://www.wattpad.com/story/71712698-kaderimi-değiştereceğim
Meleknazy Meleknazy Jan 19
Yeni yazmaya başladım kitabıma bakar mısınız, görüşleriniz benim için önemli.
dilbertsnck dilbertsnck Sep 04, 2016
Başarılarının devamını dilerim. Allah yolunu aydın ve açık eylesin.
SelinayAksoy2 SelinayAksoy2 Nov 25, 2016
Arka sokakların paragrahlaşmış,öykülenmiş hali biraz kopya var sanki ama yine de güzel
lovebronzee lovebronzee Jan 23
Arkadaşlar benim gibi romantizm aşığı biri bile bu farklı kurguyu beğendiyse sizde beğenirsiniz. Bir bakın bence. Farklı bir kitap gibi gözüküyor. Gizemli bir havası var.
               https://www.wattpad.com/story/95913117-sanci
4.BÖLÜMÜNÜ YAZDIĞIM HAYAT BİR MASAL ADLI KİTABIMA BAKIP GÖRÜŞLERİNİZİ YAZARMISINIZ KARŞILIKLI