Aşkın Tadı Şekerli

Aşkın Tadı Şekerli

1.6K Reads 206 Votes 11 Part Story
Deli Yazar By Petovatel Updated Nov 26, 2016

Merhaba, ben Eylem Sevimli. 20 yaşında, Sakarya Üniversite'sinde okuyan, İnsan Kaynakları bölümü öğrencisiyim.Bazen fazla sessiz, bazen tam kuduruklaşan bir yapıya sahibim. Lise birinci sınıfta aynı yurtta kaldığım, üniversiteye geçince aynı evde yaşamaya başladığım sorunlu, kaçık ve fazla güzel Çisem Sarı adında arkadaşa sahibim. Fazlasıyla normal bir hayatım vardı diyemeyeceğim. Çünkü anormallik ben ilk şekerimi düşürdüğümde peşimde dolanmaya başlamıştı.

Bir sabah telefonumun sesiyle  uyanmış ve küçüklük aşkımın geleceğini öğrenmiştim. Fazlasıyla heyecanlı başlayan o günüm, düşman sayıldığımız grubun başkanı Fırat'ın, bir arkadaşının beni sevdiğini söylemesiyle daha saçma bir hal almıştı.

Ben bir süre sonra kendimi büyük bir oyunun içinde bulmuştum. Hani şu saklambaç, körebe, seksek gibi çok masum bir oyunun değil, sonunda kalbimi paramparça edecek ve beni ikileme düşürecek saçma bir oyuna. 
Benim aşkım şeker kokusuyla başladı. Sonunda şeker gibi temiz kokması dileğiyle lütfen bu saçma sapan, deli dolu hikayemi okuyun. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

--

Tüm Hakları Eylem'in Şeker Kutusunda Saklıdır.

Yazıma Başlanan Tarih: 16.07.2016

laudemm laudemm Sep 13, 2016
Ne güzel açtı lan telefonu... O kadar konuşmaya insan üşenir
TCHaticeKanberliolu TCHaticeKanberliolu Jun 27, 2016
Kesin telefondaki Berkeydi 😀 bizim kız da Berke'yi seviyor. Ama telefonda kim olduğunu bilmediği için saydırdı ve Berke de yanlış anlayarak kızımızın kendisini değil de bir başkasını sevdiğini düşünecek 😇😇😎😎
DenizKaplan8 DenizKaplan8 Jul 30, 2016
Çook komiksin ya yazarım , ayrıca hiç klişe değil tam tersi fazla orijinal olmuş sonrada orijinal kelimesi anlamını yitirmiş 😁
nurzooo nurzooo Jul 30, 2016
Ya götü açıldıysa etek mi giymişti gitti bütün namusu
laudemm laudemm Jun 29, 2016
Aşkım hikayen, kurgun çok güzel. Ben çok sevdim ablacım. Umarım büyür. Bu arada Berkenin modeline aşık oldum. 😘
eslm_krdmr eslm_krdmr Jul 05, 2016
Oha! Hikaye çok mükemmel. *-* Kesinlikle tutacak bir hikaye.