Ya'saklanmışsa Aşk (Bu Bir Son Hikayesidir.)

Ya'saklanmışsa Aşk (Bu Bir Son Hikayesidir.)

182K Reads 19K Votes 19 Part Story
Kübra By yudumunhikayeleri Updated 5 days ago

Sarsılan yerin, çatlayan göğün ve uçmaya ant içmiş zamanın içinde indi Namus-u Ekber. Üfledi Rasul-ü Zişan'ın kalbine emaneti. Ve çorak çöl topraklarında okundu Nisa Suresinin ayet-i kerimesi.

"Onlar ki hem kıskanır cimrilik ederler hem de herkese cimrilik tavsiye ederler ve Allah'ın kendilerine lütfundan verdiği nimeti gizlerler. Biz kâfirlere alçaltıcı bir azap hazırladık."

Hasetle harmanlanmış bir kalbin en kötü yanı karşısındakini tanımıyor oluşudur. Karanlığın koyu rengi öyle bir sarar ki gözleri, öyle bir çeker ki içine tüm iyilikleri. Her şey yok olup gider zamanla. Ve masumlar karanlıktan paylarına düşeni çaresizce yaşarlar. Nasıl mı? İşte orasına sizler karar verirsiniz. Güzel ya da çirkin. İyi ya da kötü. Mutlu ya da mutsuz. İnsanlar kaderlerini kendileri yazar. 

                               Fırat FARAZLI - Yasemin ÇEVİKEL

                                              SON

hanife_nurrrr hanife_nurrrr 6 days ago
Sen ne tatlı şeysin ya cümlelerin o kadar çok hoşuma gi diyorki yüreğine saglik
Böyle temiz ve güzel wattpad yazarı görmek mutluluktan gözlerimi yaşarttı😊 Allah senden razı olsun canim.
dilbertsnck dilbertsnck Aug 28
Başarılarının devamını dilerim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.
nihal023 nihal023 Aug 24
Ilk kitabi bulmak cok zordu ama sonunda siparis ettim 2gun icinde elimde olacak birazda ben gec kaldim tabi ama insallah hersey guzel olur ve ikinci kitabida aliriz elimize yazarim
suheda15 suheda15 Oct 05
Allahım hayirlisiyla kitaplarını tamamlamani nasip etsin inşallah
hezalce hezalce Aug 24
Allah senden de razı olsun ve hakkın içinde neden son hikayen keşke yine ara arada olsa yazsan mi acabaaa ve inşallah bu zamanın hattına Allah sendede razı olur çünkü bu hikayelerin benim kafam dolduğunda yada nefes almak istediğimde bana alan oluşturuyo