Hayat Çıkmazı 2

Hayat Çıkmazı 2

16.6K Reads 912 Votes 33 Part Story
Gündoğumum By My_Sunrise Updated Aug 26

Hayat Çıkmazı 2

Hayat Çıkmazı'nın devamıdır. Oradaki olayların 4-5 yıl sonrasını konu alıyor. 2020 yılında Dinarlar ailesinin maceralarını anlatıyor. 

"Olmaz Ali. Sinirim hâlâ geçmedi." 
Ali arka cebinden çıkardığı çikolatayı Selin'e uzatır. Şimdilik gönlünü almaya yeter mi? Söz yarın sana büyük bir demet çiçek alacağım." 

"Çikolata diyorsun... Yarın da bir demet çiçek diyorsun... Hımmm... Düşünmem lazım. Cazip bir fikir. Fakat sanki yeterli değil." 

"Eeee yeterli değilse bekleyeceğim. Ne yapabilirim. Sevgili karıcığım istemiyorsa..."

~~~~~~~~~~~~~~

"Uyurken beni hayran hayran izliyorsun ya. Ben de diyorum ki biz aşık değildik sanırsam. Nereden geliyor bu hayranlık?!" 

"Sen uyuyorsun sandım."

"Uyumazsam beni izlemeyecektin yani." 

"Hayır. İzleyecektim tabi. Ne münasebet. Sen benim karımsın. Ve ben seni çok seviyorum. Sana aşık ve sadık bir kocayım ben." 

Bu hikayenin çoğaltılacağını düşünmüyorum ama yine de belirtmek istedim. Tüm hakları saklıdır. Kopyalama, çalma ve b. gibi durumlarda yasal işlemler başlatılacaktır.

mervesaritas_ mervesaritas_ Jun 26, 2016
Ben ilk kitabi da yeni okudum zaten ve sonra ikinci kitabı gördüm 😊 diğer tüm kurgulardan farklı bir kitap. Konusunu çok sevdim 😍❤ diğer bölümü merakla bekliyorum
kararsiztanecik kararsiztanecik Jun 26, 2016
Nazlış yine üzüldü ya kıyamam ona keşke Barancım gerçekleri Nazlı'ya da anlatsa 😥 Ayrıca da ikinci veliaht da gelse güzel olur yani 😂
hikayealsel hikayealsel Jun 27, 2016
Ask bir hayal i yazarmisin ??? basroleri hande  ercel ve burak deniz oynasin
kararsiztanecik kararsiztanecik Jun 26, 2016
Ahsen kocasından hamile olmasın noluuur töreye kurban gitsin bir dere kenarına fıydarsınlar 😁 BarNaz barışmış ama tekrar bozulacak araları 😔
mervesaritas_ mervesaritas_ Jun 26, 2016
Harika olmuş 😍❤ bölümler böyle çabuk gelince çok mutlu oluyorum 😄 diğer bölümde gecikmez inşAllah 😁