NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Bóg dał mi Ciebie》hemmings

Bóg dał mi Ciebie》hemmings

4.5K Reads 708 Votes 41 Part Story
zjadłabym coś By Alex15nice Updated Mar 18

Jego życie było smutne. Nie był taki jak jego rówieśnicy. Był samotny w domu pełnym osób. Ale lubił tą samotność i lubił swój podróżniczy tryb życia.
Jednak tak jak każdy dzieciak chciał czegoś więcej. Chciał zacząć żyć własnym życiem, a nie zasadami rodziców. Nie wierzył w Boga, ale to właśnie Bóg postanowił mu pomóc. 
Ona była inna niż on. Równie samotna, ale otwarta. Lubiła wyjść pod wieczór i oglądać chmury znikające w ciemnościach nocy. Nazywała je i opisywała w notatniku. 
Byli sąsiadami, ale nigdy nie zamienili ze sobą słowa. Nigdy nie uścisnęli sobie dłoni. Nigdy nie wymienili się zwykłym 'cześć', mimo iż słyszeli o sobie wiele rzeczy. 
On nawet nie wiedział co robi, gdy pewnego razu przeskoczył przez płot dzielący ich domy. 

Okłądkę wykonała wspaniała @becawilay

lora4567 lora4567 Jul 28, 2016
Nmg teraz dać ci vote bo wattpad mi zablokował, dlatego zrobię to później, dobrze?
JulieJacksonblog JulieJacksonblog Jul 07, 2016
Cudowne kochanie. Serio zapowiada się naprawdę świetnie, ale pamiętaj, że przed imiesłowami pisze się przecinek tj. ", Wiedząc, że nie może..."
PingwinekHemmingsa PingwinekHemmingsa Jul 19, 2016
Podoba mi się książka zagościła w mojej bibliotece ^•^ Patrz jak napisałam tak wpadłam i jestem. Z tego co widzę książka zapowiada się obiecująco, dobra lece czytać dalej ;*
cliffoluvpizza cliffoluvpizza Sep 16, 2016
Kocham jak autorki rozpisują przemyślenia, wypowiedzi narratora, tak więc kocham Cię Autorko ♥ Świetny początek xx
wercik10 wercik10 Jul 18, 2016
Hej!  Właśnie zaczęłam czytać Twoje opowiadanie. Jak masz chwilkę to proszę poświęć ją na skomentowanie mojej pierwszej historii. Byłabym niezmiernie wdzięczna ;)
niebieskiplomien niebieskiplomien Aug 07, 2016
Stwierdzam ze jest to jedno z lepszych opowiadan, bardzo mi sie podoba i tak lekko sie czyta, cacy 😀😊 Zapraszam do siebie 😜