Find what makes you happy (Shqip)

Find what makes you happy (Shqip)

22.2K Reads 1.8K Votes 22 Part Story
Directioner14v By Directioner14v Completed

Laura eshte nje adoleshente ndryshe nga te tjeret.Pas nje humbje te madhe  ajo nis nje jete te re ne New York tek kushurira e saj Celly.A do t mundet ajo te harroj te shkuaren e saj dhe te  nis nje jete te re me nje person qe eshte identik si i dashuri i saj i meparshem?

  • albanian
  • completed
  • drama
  • funny
  • love
  • motorcyle
  • romance
  • shqip