NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Lise Tavsiyeleri

Lise Tavsiyeleri

10.9K Reads 366 Votes 6 Part Story
pale 1 larrie By Fakirnsan Updated Mar 07

Son günlerde benden yaşça küçük bir kaç tanıdığımdan Wattpad'de doğru düzgün lise tavsiyeleri olmadığını duyuyorum.Onlara lise hayatımı anlatsam da sitede göz gezdirdim ve henüz liseye geçmemiş olan insanların sadece hikayelerde işinize yarayabilecek tavsiyeler verdiğini,ya da başka sitelerden kopyalayıp emek hırsızlığı yaptığını görüyorum.Doğru düzgün on kitap çıkmaz.
Bunun üzerine bu kitabı yazmaya karar verdim çünkü insanlara yardımcı olmayı ciddi anlamda çok seviyorum ve kardeşlerimin liseyi yanlış tanımasını,yanlış davranıp dört yılını mahvetmesini istemiyorum.
Şimdi okuduğunuz tüm tavsiye kitaplarını bir kenara bırakın ve kitabımı kitaplığınıza ekleyin.Yaz boyunca elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım!

NebulaLux NebulaLux Mar 14
Birtanecik yazarım @vaenoctis sayesinde Justine dinledigimi bağırarak söyleyebiliyor
NebulaLux NebulaLux Mar 14
Haklısın ama gercekten normal halim boyle nxnxnx makyaj haric. Igrenc.
Benim abim ortaokulu özelde bitirdi sonra Kabataş erkek lisesine ücretsiz gitti ve ben de ortaokulu özelde bitirdim şuanda galiba devlette okuyacam ve şuan da çok korktum😱😢😥😦😭😧
Menannmnn Menannmnn May 01
Ben nedense bir türlü böyle düşünemiyorum ya kimse bana bir şey yapamaz her zaman karşılık veririm falan diyorum. Ya çok soğuk kanlı davranıyorum ya da çok anormal birisiyim bu konuda. Eşwyowyş
Arituladia Arituladia Mar 22
biri beni mi anlatmış? O kafaya girmek üzereyim. Lnt olsn. :D
Menannmnn Menannmnn May 01
Böyle çocukça yaklaşımda bulunurlarsa     Onları kafaya takmam en azında ben onlar gibi ergence şarkılar dinlemiyorum illa müzik tarzıyla yargılanacaksak küçümsenecek kişi biz değil onlar olmalı.