Przeznaczona Śmierci

Przeznaczona Śmierci

41.2K Reads 4.2K Votes 32 Part Story
malinka519 By malinka519 Updated a day ago

Wiele miliardów lat temu, jeszcze nim ludzkość zasiedliła ziemię powstała przepowiednia... Przepowiednia ta  mówiła, że każdy Bóg  i Bogini  mieli gdzieś wśród ludzi swoich przeznaczonych. Lecz w przepowiedni była jeszcze jedna informacja. A mianowicie informowała ona o tym, że Hades- Bóg śmierci i władca podziemia odnajdzie przeznaczoną mu dziewczynę jako ostatni z Wielkiej Trójcy. Jednak jego przeznaczona będzie wyjątkowa. Ona jako jedyna będzie posiadać moc równą prawdziwemu Bogu.
Minęło wiele lat, od kiedy Wielka Trójca odkryła skrywaną przed światem przepowiednie. Od tego czasu Zeus i Posejdon odnaleźli już swoje przeznaczone i mają już nawet z nimi dzieci, a Hades udaję obojętnego, lecz w tajemnicy przed braćmi szuka jej wysyłają po całym świecie swoich szpiegów. Jednak jak do tej pory żaden z nich nie przyniósł wiadomości na jaką czeka Hades. Niektóre dzieci Bogów mają już około 17 lat, więc Zeus, Posejdon  i Hades postanowili że założą szkołę w której będą mogły się oni uczyć. Jednak w szkole będą się też uczyć ludzkie dzieci. Tak więc szkoła dla potomków różnych Bogów została założona, a jej dyrektorem nie został nikt inny jak Zeus, a jego bracia zajęli funkcję nauczycieli. Nikt jednak nie wie, że do szkoły mają dojść  dwie nowa uczennice. Jedna potomkini przywódczyni harpii, a druga człowiek. Wszyscy myślą, że ludzka dziewczyna jest  normalna, ale czy na pewno tak jest? Co skrywa dziewczyna o czarnych jak otchłań oczach i złotych jak kłosy zbóż włosach?
Tego dowiecie się czytając tą oto historię!
Najwyższe notowania:
1 miejsce w Paranormalne 10.07.16r

Patisxx Patisxx Sep 04
Mam nadzieje, że jak Persefona niby jest za młoda dla Hadesa to żeby nie miał tych 30lat!!  Tylko z 22 :' xddd
clalec clalec Jul 03
Wow normalnie szczęka mi opadła. A co do Hadesa i Zeusa to sobie poszli na wagary a co
tomi888 tomi888 Nov 26
Hadesa i Zeusa nie ma w szkole bo poszli na piwo do pobliskiego baru 😂
Ciemnota Ciemnota Oct 01
Nawet spoko tylko wytłumacz mi prozze czemu bogowie mielibg chodzić so szkoły?  Popracuj odrobinę nad powtórzeniami a będzie super . 👍
Reebeell Reebeell Sep 04
Jaki tytuł ma ta piosenka w prologu bo mi się bardzo spodobała ?😌
Jess_Dark Jess_Dark Jun 23
Bosz..... Piszesz poprostu cudownie!!!! Aż mi się odechciało pisać moich książek