Gizli Saklı

Gizli Saklı

17.9K Reads 1.3K Votes 13 Part Story
B.K By Byznr_KeSiM Updated Oct 02

"Bazen gidenleri geri getirmek mümkün değildir, onlar gider ve sen sadece olduğun yerde bakıp iç çekmekle yetinirsin. Peki neden biliyor musun?" Ard arda akan göz yaşlarımı elimin tersi ile silerken sürdüğüm eyelinerin yüzüme daha çok bulaşmasını sağladım, çatallaşmış sesim ile konuşup burnumu çektim. 

"Neden?" Yere attığı sigaranın izmaritini ayağının ucu ile ezerken bakışları sertliğini korumaya devam ediyordu.

"Çünkü bilirsin ki gidenler birdaha geri gelmez, lavanta. Gelseler bile her şey eskisi gibi olmaz, yaraladıkları yerden öpmeye yeltindikleri zaman ise kabuk bağlamış yaraya dişlerini geçirirler. Yara kabuğundan kurtulurken ilk zaman olduğu gibi kanamaya ve canını yakmaya başlar. Sen, bu yarayı tekrar kanatmak isteyenlere izin vermeyeceksin,biliyorum" Kurumuş göz yaşlarım esen rüzgar ile yüzüme daha çok yapışırken salık olan saçlarım önüme doğru uçuşuyordu. Rüzgar da kendine yol çizmek için çaba sarfeden buklelerim Kerem'i görmeme engel olamıyordu. 

"Yaramı kanatmak için dişlerini geçirmeye çalışan Haldun Yılmaz'a izin vermeyeceğim, bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, biliyor" Hızla beni kollarının arasına çekerken başımı omzuna yaslayarak göz yaşlarımın tişörtlünde son bulmasını sağlayarak ağlamaya devam ettim. 

Sanırım Ahmet Amca'ya teşekkür etmem gerekiyordu, böyle bir insan ile hayatımı birleştirdiği için. Kalbi gibi ruhu da yaralı olan oğlan çocuğuna kalbimi verebilirdim, ömrüme ömür katması için. 
-22.07.2016-

Kanka yine Harikasın 😂😂 whatsapp a bakarsan seviniriz yaneee😂😂😂
Canımm:) Gayette güzeeeel;-)
               Konu da hemen sardı vallaaa:-)
               Insaallah devami gelir, ilham perin booool olsun yazarım♥♡;;-)
Balck_hobit Balck_hobit Jun 21
Tam destek yanındayım kuzu gayet güzel bir başlangıç olmuş ve devamının da çok güzel ve eğlenceli olacağını biliyorum . Umarım yazarsın hikayeni . Evet benzer hikayeler olabilir ama seninkinin hepsinden farklı özellikleri de var merak etme . Sadece pes etme yeter ;) :)
hanker11 hanker11 Jun 22
Ellerine sağlık güzel bi hikaye olcak herhalde öyle gözüküyor. We support
ElBar54 ElBar54 Jun 21
Bu tarz hikayeler var fakat güzel bir başlangıç yapmışsın Inşallah çok fazla saptırmadan güzel bir şekilde devam edersin tebrikler 😊😊
Betimleme çok iyi keşke bende betimlemede başarılı olabilsem