Trzeci(a) Holmes?

Trzeci(a) Holmes?

1.8K Reads 129 Votes 14 Part Story
Olutka By oleczkyy Updated Jan 09

Gdy Sherlock ostatecznie udowodnił, że Jim Moriarty naprawdę popełnił samobójstwo na dachu Bart's, przy Baker Street 221B zapanowała nuda, a sytuację pogarszała spadająca liczba klientów. 

John przygotowuje się do roli ojca, Lestrade proponuje detektywowi co raz głupsze sprawy do rozwiązania. Kule od broni zaraz wytworzą dziurę do sąsiedniego mieszkania, a pani Hudson pęknie głowa od co nocnych strzałów. W skrzypcach popękały struny.

Czy pojawienie się osoby związanej z życiem prywatnym Sherlocka pokona nudę i przy okazji doprowadzi do zagłady Wielką Brytanię (w jego mniemaniu)?
    ___________________________________
© Okładka by @oleczkyy (czyli mnie)

* Historia zaczyna się po The Abominable Bride, czwarty sezon ma wpływ na rozwój wydarzeń, jednak opowiadanie jest w całości od niego zależne *

alice--baskerville alice--baskerville Jul 18, 2016
Ale fajne ❤💚💛💜 Coś czuję że przeczytam od razu wszystko na raz 😂
Ksiezycowa Ksiezycowa Jul 21, 2016
No dobrze ^^ Ciekawie, ciekawie, trochę błędów, głównie w dialogach, ale przecież na błędach człowiek sie uczy ;) A teraz muszę koniecznie czytać dalej, bo mnie wciągnęło. Sherlock jest takiiii... noo taki po prostu typowy Sherlock Holmes ^^
Ksiezycowa Ksiezycowa Jul 21, 2016
Geez, jakież krótkie... Myślałam, że jestem mistrzynią krótkich prologów, a tu bęc! To nie jest tak, że czytelnika intryguje prolog i chce cztać dalej - on m u s i iść dalej po takim początku, żeby dowiedzieć się reszty ^^ Brawo.
Lolokita123 Lolokita123 Jan 11
Ty iluminatu Sher w serialu na serio ma siostrę... ale starszą