Trzeci(a) Holmes? [ZAKOŃCZONE]

Trzeci(a) Holmes? [ZAKOŃCZONE]

5.9K Reads 449 Votes 23 Part Story
alexandra By oleczkyy Completed

Gdy Sherlock ostatecznie udowodnił, że Jim Moriarty naprawdę popełnił samobójstwo na dachu Bart's, przy Baker Street 221B zapanowała nuda, a sytuację pogarszała spadająca liczba klientów. 

John przygotowuje się do roli ojca, Lestrade proponuje detektywowi co raz głupsze sprawy do rozwiązania. Kule od broni zaraz wytworzą dziurę do sąsiedniego mieszkania, a pani Hudson pęknie głowa od co nocnych strzałów. W skrzypcach popękały struny.

Czy pojawienie się na Baker Street siostry Sherlocka pokona nudę i przy okazji doprowadzi do zagłady Zjednoczonego Królestwa (w jego mniemaniu)?
    ___________________________________
Okładka by @arqueth, dziękuję pięknie! ?

Akcja dzieje się po The Abominable Bride, z zahaczeniem o The Six Thathers (Baby Watson)

  • fanfiction
  • johnwatson
  • marywatson
  • sherlockholmes
  • sister
  • trzeciaholmes
alice--baskerville alice--baskerville Jul 18, 2016
Ale fajne ❤💚💛💜 Coś czuję że przeczytam od razu wszystko na raz 😂
Ksiezycowa Ksiezycowa Jul 21, 2016
No dobrze ^^ Ciekawie, ciekawie, trochę błędów, głównie w dialogach, ale przecież na błędach człowiek sie uczy ;) A teraz muszę koniecznie czytać dalej, bo mnie wciągnęło. Sherlock jest takiiii... noo taki po prostu typowy Sherlock Holmes ^^
Ksiezycowa Ksiezycowa Jul 21, 2016
Geez, jakież krótkie... Myślałam, że jestem mistrzynią krótkich prologów, a tu bęc! To nie jest tak, że czytelnika intryguje prolog i chce cztać dalej - on m u s i iść dalej po takim początku, żeby dowiedzieć się reszty ^^ Brawo.
Lolokita123 Lolokita123 Jan 11, 2017
Ty iluminatu Sher w serialu na serio ma siostrę... ale starszą