Citrine

Citrine

6.9K Reads 907 Votes 12 Part Story
غولبري By SellyStyles Updated a day ago

• "Lütfen gitme." Dedim, benden daha fazla uzaklaşamadan önce hemen elini tutup ona engel olarak. "Yanımda kal."

Avucundan yayılan sıcaklığı soğuk ellerimde hissedebiliyordum. Harry, loş ışığın altında parıldayan yeşil gözlerini bana çevirirken parmaklarımı hafifçe sıkarak ona sessizce yalvardım.

Yüzümdeki ifadeyi gördükten sonra parmaklarını aralayarak elimi sıkıca kavradı ve bana doğru eğilip yanağıma bir öpücük bıraktı. Ilık nefesinin yüzümü ısıtmasıyla gözlerimi sıkıca kapadım. Bu, bana kelimeleri kullanmadan "Hayır." demenin bir başka yoluydu. Ondan ne zaman yanımda kalmasını istesem bu basit kelimeyi kullanmaktan kaçınıyor, onun yerine gitmeden önce yanağıma bir öpücük bırakıyordu.

Belki de bu sadece "Hayır, kalamam. Gitmem gerek." anlamına gelmiyordu. Belki de "Geri geleceğim." demek istiyordu. Karar veremiyordum çünkü her seferinde gidiyor fakat her seferinde bana geri geliyordu.

"Özür dilerim." Diye fısıldadı kulağıma. Geri çekildiğinde gözlerimi irice açtım. Gitmemesi için elini sıkıca tutmaya yeltenmiştim fakat o çoktan yataktan kalkmış, mum ışıklarıyla aydınlatılan odanın ikili kapısına doğru yürümeye başlamıştı bile.

Arkasından seslenmedim. Az önce kulağıma fısıladığı o iki kelimeyi düşünmekle meşguldüm.

Yanağıma bıraktığı öpücüğün anlamını bilmiyordum fakat gitmeden önce benden ilk defa özür dilemesi bana nedensizce bir daha geri gelmeyeceğini düşündürmüş, şöminede yanan odunların çıtırtıları eşliğinde yorganın altına sığınmak istememe neden olmuştu.  •  ©SellyStyles, 2016.
Kapak: @exedrasghoul

Lifeink Lifeink Sep 15
Fragman harika olmuş! Cidden, her gifle ayrı ayrı uğraştığın belli ama nasıl yaptın? Ödevler de hep lazım oluyor...
Köpeğinden daha önemli ne olabilir ki çok düşüncelisin
Oha video çohsel olmuş 😍😍 bölümlerin yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum
Çok güzel olmuş😍😍 Ağustosa kadar çatlarım ben csdgahhd
sloveshx sloveshx Aug 12
Aklıma estikçe gelip videoyu izliyoruMSDJFNSDJKBRHSJDLFNMSDKFSNDJTBHSDJNDRL
BlueeST BlueeST Jun 12
Izledigim en iyi trailer. Cok ciddiyim mukemmel olmus ugrasmana degmis. 22'side benim dogum gunum 😛 sabirsizlikla bekliyorum 👀