Citrine

Citrine

11.9K Reads 1.3K Votes 13 Part Story
غولبري By SellyStyles Updated Jan 15

• "Lütfen gitme." Dedim, benden daha fazla uzaklaşamadan önce hemen elini tutup ona engel olarak. "Yanımda kal."

Avucundan yayılan sıcaklığı soğuk ellerimde hissedebiliyordum. Harry, loş ışığın altında parıldayan yeşil gözlerini bana çevirirken parmaklarımı hafifçe sıkarak ona sessizce yalvardım.

Yüzümdeki ifadeyi gördükten sonra parmaklarını aralayarak elimi sıkıca kavradı ve bana doğru eğilip yanağıma bir öpücük bıraktı. Ilık nefesinin yüzümü ısıtmasıyla gözlerimi sıkıca kapadım. Bu, bana kelimeleri kullanmadan "Hayır." demenin bir başka yoluydu. Ondan ne zaman yanımda kalmasını istesem bu basit kelimeyi kullanmaktan kaçınıyor, onun yerine gitmeden önce yanağıma bir öpücük bırakıyordu.

Belki de bu sadece "Hayır, kalamam. Gitmem gerek." anlamına gelmiyordu. Belki de "Geri geleceğim." demek istiyordu. Karar veremiyordum çünkü her seferinde gidiyor fakat her seferinde bana geri geliyordu.

"Özür dilerim." Diye fısıldadı kulağıma. Geri çekildiğinde gözlerimi irice açtım. Gitmemesi için elini sıkıca tutmaya yeltenmiştim fakat o çoktan yataktan kalkmış, mum ışıklarıyla aydınlatılan odanın ikili kapısına doğru yürümeye başlamıştı bile.

Arkasından seslenmedim. Az önce kulağıma fısıladığı o iki kelimeyi düşünmekle meşguldüm.

Yanağıma bıraktığı öpücüğün anlamını bilmiyordum fakat gitmeden önce benden ilk defa özür dilemesi bana nedensizce bir daha geri gelmeyeceğini düşündürmüş, şöminede yanan odunların çıtırtıları eşliğinde yorganın altına sığınmak istememe neden olmuştu.  •  ©SellyStyles, 2016.
Kapak: @exedrasghoul

Lifeink Lifeink Sep 15, 2016
Fragman harika olmuş! Cidden, her gifle ayrı ayrı uğraştığın belli ama nasıl yaptın? Ödevler de hep lazım oluyor...
longlivenus longlivenus Jun 12, 2016
Köpeğinden daha önemli ne olabilir ki çok düşüncelisin
- - Jul 01, 2016
Oha video çohsel olmuş 😍😍 bölümlerin yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum
allthelove04 allthelove04 Jun 12, 2016
Çok güzel olmuş😍😍 Ağustosa kadar çatlarım ben csdgahhd
sloveshx sloveshx Aug 12, 2016
Aklıma estikçe gelip videoyu izliyoruMSDJFNSDJKBRHSJDLFNMSDKFSNDJTBHSDJNDRL
BlueeST BlueeST Jun 12, 2016
Izledigim en iyi trailer. Cok ciddiyim mukemmel olmus ugrasmana degmis. 22'side benim dogum gunum 😛 sabirsizlikla bekliyorum 👀