NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Osudový zvrat

Osudový zvrat

113 Reads 24 Votes 16 Part Story
StefanieGeryk By StefanieGeryk Updated Aug 25, 2016

Jedno město, jedna vražda, jeden populární chlapecký boyband a jedna dívka na studijním pobytu v Anglii.

Všichni ve městě věřili, že se jen ztratila. Nikoho by nenapadlo, že ji po dvou měsících najdou mrtvou v lese. Elody byla jednou z těch populárních dívek na Dark Forestské střední škole a pak najednou zmizela. I přesto ale Elody svůj příběh vypráví dál.

Riley Payne je součástí chlapeckého boybandu Our World, který dobývá Ameriku a je také Elodyným nevlastním bratrem. Položil by za ni život. Nemají před sebou žádná tajemství. Nebo ano? S kým se Elody v posledních měsících stýkala? Proč se vydala do lesa v botách na podpatku?

Niall Shields je spolu s Rileym, Kaiem, Graysonem a Vincentem hlavní novinkou americké popmusic. Všichni pocházejí z jednoho malého městečka ve státě Virginie a všichni měli jen obrovské štěstí. Niall ale netuší, že další důležitý zlom v jeho životě nastane ve chvíli, kdy natáčejí klip v Easbournu v jižní Anglii. Ona vstoupí do jeho života naprosto nečekaně a on touží jen po tom, aby ji mohl vidět i poté, co pro ně pobyt v Anglii skončí.

Bailee Hale je s několika dalšími lidmi na studijním pobytu v Anglii. Je ráda, že se zbavila své mladší sestry, která při jejím odjezdu brečela, protože ji rodiče nepustili na letošní poslední koncert Our World v Americe. A je ráda, že odjela tak daleko, aby každý den nemusela poslouchat jejich zpopularizovanou hudbu. Pamatuje si vzdáleně tu dobu, kdy s Kaiem chodila do stejné třídy a pak, po jejich úspěchu v trapné pěvecké soutěži, se najednou vše změnilo. Teď je ale daleko od domova. A daleko od znepokojivých zpráv o Elody.

Všichni čtyři jsou z jednoho města, mají své osudy, své příběhy, ale jen jeden je přivede všechny dohromady.

Zjistí Bailee pravdu o Elodyné smrti? Jak se s ní vypořádá Riley? Je vztah mezi Niallem a Bailee tak růžový jak se

No comments listed yet.