NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Stworzeni dla siebie

Stworzeni dla siebie

7.1K Reads 603 Votes 27 Part Story
vmajaav By vmajaav Updated a day ago

Ona- Marinette Dupain-Cheng. Wesoła, żywiołowa i niezdarna szatynka o fiołkowych oczach i wielkim sercu. Zwyczajna nastolatka z marzeniami mieszkająca w Paryżu.

On- Adrien Agreste. Światowej sławy model i syn znanego projektanta. Przystojny blondyn, który tak naprawdę nigdy nie zaznał normalnego życia. Ludzie myślą, że ma wszystko. Grubo się mylą. Chłopak żyje w złotej klatce zupełnie odcięty od rzeczywistości.

Każde z nich miało inne życie, inną przeszłość, inne marzenia. Szukali i pragnęli różnych rzeczy: przyjaźni, akceptacji, zrozumienia, bliskości, zapewnienia że będzie dobrze. Wydawałoby się, że nie łączy ich zupełnie nic. Ale oprócz tego, że są zwykłymi nastolatkami, są też superbohaterami chroniącymi Paryż: Biedronką i Czarnym Kotem.

Mogłoby się wydawać, że po pokonaniu Władcy Ciem wszystko się ułoży. Skończy się strach, łzy, zniknie niebezpieczeństwo. Ale koniec Władcy Ciem był zaledwie początkiem czegoś znacznie gorszego. Czegoś co będzie wymagało od Marinette i Adriena dużo więcej odwagi, siły i poświęcenia. Czy dadzą sobie z tym radę? I czy ich miłość przetrwa to wszystko?

Dowiesz się czytając "Stworzeni dla siebie".

No comments listed yet.