NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
DUVAR 2: "Dünü Sil"

DUVAR 2: "Dünü Sil"

5.5K Reads 287 Votes 6 Part Story
Elif Ece ARSLAN By Ece_Arslan Updated Sep 13, 2016

Gözlerini kapatırdı. Dinleye dinleye, anlata anlata ezberlediği bir hikayenin sahnelerini yeniden yazmak ister gibi. İçi titrerdi. O zarif adımların çıkardığı tıkırtıyı duyar gibi olurdu. Hemen ardında, hala onu takip ediyor sanırdı. Bir arkasını dönse...   

Sarışın, güzel bir yüz görmeyi dilerdi her gece uyumadan önce. Rüyalarına çağırırdı o yüzü. Bir kez olsun huzurlu bir gece geçirebilmek, o meleğin eline tutunup cehenneminden uzaklaşabilmek için. 

 Melek acımasızdı. Hiç gelmedi rüyalarına. Onu kabuslardan korumadı. Tıpkı koca bir kabusa dönüşen anılarda yaptığı gibi, ulaşılmaz oldu. Onu terk etti. Hep canını yaktı.  

Tıkırtı ise hep onunlaydı. Anıların arasında, rüyalarında. Dünü cömertçe belleğinin kuytu köşelerinden çıkarır gibi... Sarışın yüzün hayali zihninde belirmeyi reddetmeye başladığında bile oradaydı.  

Güzel bir meleğin görüntüsü bu korkunç yere uğramıyordu belki. Ancak bir sesin hatırası insanı tutup yakalıyordu.  Nemden kararmış duvarlarda yankılanıyor, kendi kendine yoğunlaşıp şekilleniyordu.
 Bir gece yarısı nefes nefese onu takip eden ayaklar ya da bodrum kattaki evin kapısını ısrarla çalan küçücük bir el olurdu bazen. Sabahları evin içinde dolaşıp ona işkence eden terlik sesi, birbirine kenetlenmiş bedenlerinin altında isyan eden yatağın gıcırtısı... Bir de incecik bileklerine takılmış kelepçelerin o titredikçe şıngırdayışı...  

Duvarlar çoktu burada. Sesler onlara vurdukça artıyor, yankı üstüne yankı yapıyordu sanki. İçindeki duvarların da tıpkı etrafındakiler gibi eskimeye, çürümeye başladıklarını hissediyordu. Birçok kez yara almış, yer yer dökülmüş duvarları inliyordu. Nem, sinsi bir düşman gibi adım adım yanaşıyordu. Değiştirmekte, istediği şekli vermekte bir ustaydı.

Şimdiye kadar tek değiştiremediği o sesler, silemediği tek şey dündü.

Bosvakittt Bosvakittt Jul 09, 2016
Noluyo ya hikayenin baştan başladığını yeni gördüm ve çok sevindim olaylar baya değişmiş başka bi boyut kazanmış
cftcsedanur cftcsedanur Jul 02, 2016
resmen nefesimi tutarak okudumm cok heycanli yeni bolumuuu  heycanla bekliyorumm harika yazmissin yineee :)
- - Jul 03, 2016
Ayyy harika bi bölümdü Ece kalemine sağlık. Sarp'ın yapıcakları devam edicek gibi. En kısa zamanda bekliyorum yeni bölümü:)
cftcsedanur25 cftcsedanur25 Jun 27, 2016
yaaaaa inanmiyorummm  nolur karsilassinlarrr sarpin duygularini cok merak ediyorummm  ve  bisey diycem karakter ici konusmasina cok yer veriyosunnn onu azcik azaltsannn olmazmiii :) ;)
Black_princess47 Black_princess47 Jul 02, 2016
Duvar öyle bitseydi içimde bir ukte kalırdı herhalde. Kitabı  dün indirip bugün bittirdim ve gerçekten etkisinde kaldığım bir kitaptı. Kurgu olarakta yazım tarzı olarakta beni etkiledi. İkincisi içinde sabırsızlanıyorum.
mavininsokagi mavininsokagi Jul 23, 2016
"Hikayenin sonundasın" yazısını görene kadar güzeldi :( Devamı hemen gelsinnn