Manyak Abim

Manyak Abim

108K Reads 4.6K Votes 44 Part Story
Chanyeolünponçiği By besiktasliyavrum Updated Sep 10

" Bak..." dedi Mert üzerime doğru usulca gelirken. Korkuyla yutkundum ve Mert'in gözlerinin içine  baktım. Dudaklarımda olan bakışlarını gözlerime çevirdi. 

"Bana bir daha 'Mert Abi' dersen senin o kafanı kopartırım." dediğinde gözlerim irileşti. Oha. Bu manyak yapardı. Siz tanımıyosunuz daha bunu. Yaparım dedimmi yapar valla. Psikopat bu ama yakışıklı bir psikopat. 

"Tamam Mert abi" dediğimde üzerime doğru gelmeye başlamıştı. Hay ağzımı eşşek arısı soksun! Sırtım duvarla buluşunca sırıttım. İnş canım acımaz.

"Valla şakaydı." dediğimde bana 'yemezler' bakışını attı.  Onun gazabına uğramadan önce konuşmaya başladığımda beni dikaktle dinledi. 

" Ama sana neden abi demiyorum ki anlamıyorum.Ya şimdi biz üveyde olsak abi kardeşiz. Hem... Dünya da kaç tane senin gibi Manyak Abim olucak? Tabii öz abim psikopat orası farklı."

Mert bana bakakaldığında şirince sırıtıp tam yanından geçicekken kolunu duvara yapıştırınca Mert'e bakıp sırıtmaya devam ettikten sonra diğer taraftan geçicekken orayada kolunu uzattığında kaşlarımı çatarak Mert'e dönmemle yüzünü yüzüme yaklaştırınca hemen kafamı duvara yapıştırdım. 

"N-Napıyosun?!" Dememle sırıttı ve bana doğru bir adım attı ve vücutlarımız birbirine yapışacak kadar yakın olduğunda kafasını bana doğru eğdi. 

"Haklısın kardeşim. Dünyada kaç tane benim gibi Manyak ABİN olucak? Bende Manyaklığımı üzerinde denemeye karar verdim." Dediğinde gözlerim irileşti. Gözlerini yumarak bana yaklaşan abime karşılık olarak abimin gövdesine sarıldım. 

"Seni çok seviyorum Abicim." Dememle abim kollarını kafama sardı ve cevap verdi. 

"Beni çıldırtıyosun ama bende seviyorum lan seni!" Dediğinde sırıttım ve daha sıkıldım. 

"Ama unutmaki bir gün intikamımı alıcam. Bunların hepsini teker teker ödeticem!" Dediğindede sırıtıp abimi geçiştirdim. 

"Ev

Koreli insanları sevirem çünki onlar yenir xkdbsönsöskskndkdbd
Ece114 Ece114 Aug 10
Daha ilk dakikada seni aşırı derecede sevdim yazaraşkımmm jsjsjs
İmansız olan imanlı power mod: on he güzelmis 😂😂😂😂
Ece114 Ece114 Aug 10
Yazaraşkım bişey sorcam? Bu ismi düşünürken neyden ilham aldın??
Ulan gülücem gülemiyorum kardeşim uyuyor abuk subuk haraketler yapıyorum amk sjshjshsks
irem1429 irem1429 May 01
yeni kitabım olan çakma romeo ve sahte prensesi okur musun yada en azından oylar mısın