NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Tam, gdzie kwitną bzy

Tam, gdzie kwitną bzy

16.6K Reads 594 Votes 8 Part Story
Ciara Sikowitz By Sthenno Updated Mar 10

① część pentalogii
! Opowiadanie przechodzi ciągłe poprawki !


Ava Sullivan zmieniła się nie do poznania w przeciągu roku. Po zdradzie swojego chłopaka i przyjaciółki, postanowiła skupić się na swojej przyszłości. Zaplanowała wszystko w najmniejszym calu i jest zdeterminowana, by osiągnąć swój cel. Ogranicza kontakty z rówieśnikami do minimum, bo uważa, że na przyjaźnie ma jeszcze czas i woli skupić się na nauce. Na jednym z koncertów, na który wyciągnął ją brat, poznaje Isaaca, który zaciekawia ja swoim podejściem do życia, a jednocześnie irytuje beztroską bycia. Z początku jest do niego sceptycznie nastawiona, jednak z czasem się przekonuje do jego osoby. Dziewczyna myśli, że ma wszystko pod kontrolą, nie jest jednak gotowa na to, co przygotował dla nie los.

Isaac Kennedy przeprowadza się do Charleston razem z matką. Wszyscy nastoletni mieszkańcy są zaciekawieni jego przybyciem, ponieważ pojawia się w ich szkole miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego. Chłopak nagina prawdę i mówi, że to przez matkę, która jest malarką i potrzebuje inspiracji do nowego obrazu. Wstydzi się komukolwiek powiedzieć o tym, co spotykało go w Tennessee. Podczas koncertu w mieście poznaje dziewczynę, która różni się od innych - jest nazbyt poważna jak na swój wiek i stroni od ludzi. Postanawia poznać ja bliżej, jednak nie jest to łatwe zadanie.

Los skrzyżował ze sobą ich drogi, jednak sielanka nie potrwa długo.


Tam, gdzie kwitną bzy © Sthenno, 2016

Okładka: Koronka

Najwyższe notowania:
#106 w Dla Nastolatków 23.10.2016r.
#100 w Dla Nastolatków 19.12.2016r.

°zwycięzca w konkursie na książkę roku 2016 w swojej kategorii

W sumie to zniszczyłaś mi życie, którego i tak nie miałam 😂
Te kroki. 
               Przecież to takie oczywiste. 
               ALE JA I TAK NA TO NIE WPADŁAM. XD
Konstelacja Konstelacja Oct 16, 2016
Szczerze? Nie lubię cię. Jestem w takiej sytuacji, że powinnam trzymać się z daleka od polskich opowiadań, naprawdę - to źle na mnie wpływa, ale twoje mnie do siebie ciągnie. Piszesz pięknie, a historia wciąga. Nie lubię cię. Oj, nie lubię.
forgetmenou forgetmenou Feb 03
Ooo wróciłaś! Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy :D Jak tylko będę miała chwilę, zabieram się do czytania z pełną mobilizacją ♡
Taaaaaaaaaak
               W końcu przeczytam tę książke !!!!!
               Umc..umc..*taniec szczęścia*
Tallacora Tallacora Sep 28, 2016
Mega fajny prolog, aż się chce dalej brnąć w to opowiadanko 💟
               Lecę czytać dalej 😂👌