Tam, gdzie kwitną bzy

Tam, gdzie kwitną bzy

11.5K Reads 1K Votes 12 Part Story
Wednesday By Sthenno Updated Nov 27

Ava Sullivan ma z góry zaplanowaną przyszłość - chce dostać się na Uniwersytet w Columbii, ukończyć studia, a następnie otworzyć własną knajpkę. Jest zdeterminowana, by osiągnąć swój cel i z tego powodu nie jest zbyt towarzyską osobą. Uważa, że na przyjaźnie ma jeszcze dużo czasu, a teraz musi skupić się na nauce. Na jednym z koncertów brata poznaje Isaaca, który zaciekawia ja swoim podejściem do życia, a jednocześnie irytuje beztroską bycia. Z początku jest do niego sceptycznie nastawiona, jednak z czasem się przekonuje do jego osoby. Dziewczyna myśli, że ma wszystko pod kontrolą, nie jest jednak gotowa na to, co przygotował dla nie los. 

Isaac Kennedy przeprowadza się do Charleston razem z matką. Wszyscy nastoletni mieszkańcy są zaciekawieni jego przybyciem, ponieważ pojawia się w ich szkole miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego. Chłopak nagina prawdę i mówi, że to przez matkę, która jest malarką i potrzebuje inspiracji do nowego obrazu. Wstydzi się komukolwiek powiedzieć o tym, co spotykało go w Tennessee. Podczas koncertu w mieście poznaje dziewczynę, która różni się od innych - jest nazbyt poważna jak na swój wiek i stroni od ludzi. Postanawia poznać ja bliżej, jednak nie jest to łatwe zadanie.

Los skrzyżował ze sobą ich drogi, jednak sielanka nie potrwa długo.

Tam, gdzie kwitną bzy © Sthenno, 2016

Najwyższe notowania:
#106 w Dla Nastolatków 23.10.2016r.

Konstelacja Konstelacja Oct 16
Szczerze? Nie lubię cię. Jestem w takiej sytuacji, że powinnam trzymać się z daleka od polskich opowiadań, naprawdę - to źle na mnie wpływa, ale twoje mnie do siebie ciągnie. Piszesz pięknie, a historia wciąga. Nie lubię cię. Oj, nie lubię.
noxedr noxedr Jun 08
Ooo tak nareszcie jest ❤️ nie moge sie doczekać pierwszego i wszystkich kolejnych rozdziałów ☺️
Valakiria Valakiria Jun 08
Łiiii, nareszcie jest! Gratuluję!
               Trzymam kciuki za całość. Będę Cię motywować do dokończenia całości, oj będę... :>
Tallacora Tallacora Sep 28
Mega fajny prolog, aż się chce dalej brnąć w to opowiadanko 💟
               Lecę czytać dalej 😂👌
Prolog zachęca do czytania i, przynajmniej w moim przypadku, zaciekawia. Nie mam pojęcia, co mogę o nim powiedzieć. Jest po prostu świetny, więc lecę czytać dalej~
Miśce się nudzi i czyta to jeszcze raz, przy okazji dodając komentarzy💓 Zdjęcie w mediach przypomniało mi o budowie okrytonasiennych kwiatków, którą robiłam dzisiaj na próbnej maturze😂