Tam, gdzie kwitną bzy [ZAWIESZONE]

Tam, gdzie kwitną bzy [ZAWIESZONE]

14.3K Reads 33 Votes 1 Part Story
Ciara Sikowitz By Sthenno Updated Jan 03

Ava Sullivan ma z góry zaplanowaną przyszłość - chce dostać się na Uniwersytet w Columbii, ukończyć studia, a następnie otworzyć własną knajpkę. Jest zdeterminowana, by osiągnąć swój cel i z tego powodu nie jest zbyt towarzyską osobą. Uważa, że na przyjaźnie ma jeszcze dużo czasu, a teraz musi skupić się na nauce. Na jednym z koncertów brata poznaje Isaaca, który zaciekawia ja swoim podejściem do życia, a jednocześnie irytuje beztroską bycia. Z początku jest do niego sceptycznie nastawiona, jednak z czasem się przekonuje do jego osoby. Dziewczyna myśli, że ma wszystko pod kontrolą, nie jest jednak gotowa na to, co przygotował dla nie los. 

Isaac Kennedy przeprowadza się do Charleston razem z matką. Wszyscy nastoletni mieszkańcy są zaciekawieni jego przybyciem, ponieważ pojawia się w ich szkole miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego. Chłopak nagina prawdę i mówi, że to przez matkę, która jest malarką i potrzebuje inspiracji do nowego obrazu. Wstydzi się komukolwiek powiedzieć o tym, co spotykało go w Tennessee. Podczas koncertu w mieście poznaje dziewczynę, która różni się od innych - jest nazbyt poważna jak na swój wiek i stroni od ludzi. Postanawia poznać ja bliżej, jednak nie jest to łatwe zadanie.

Los skrzyżował ze sobą ich drogi, jednak sielanka nie potrwa długo.

Tam, gdzie kwitną bzy © Sthenno, 2016

Najwyższe notowania:
#106 w Dla Nastolatków 23.10.2016r.
#100 w Dla Nastolatków 19.12.2016r.

Konstelacja Konstelacja Oct 16, 2016
Szczerze? Nie lubię cię. Jestem w takiej sytuacji, że powinnam trzymać się z daleka od polskich opowiadań, naprawdę - to źle na mnie wpływa, ale twoje mnie do siebie ciągnie. Piszesz pięknie, a historia wciąga. Nie lubię cię. Oj, nie lubię.
vialactea16 vialactea16 Dec 28, 2016
Najpierw skupiłam sie, aby wyłapać scene z TO a potem oddałam się zwiastunowi i wzruszyłam się ❤ Piękny ❤👌 No i Ava jest prawie z moich wyobrażeń, ponieważ aktorka ma tylko ciut dłuższe włosy niż bohaterka w mojej głowie, ale perfekcyjnie pasuje mi do roli ☁
podbijam_swiat podbijam_swiat Dec 27, 2016
Lol, nie działa mi to i przez to nie mogę tego obejrzeć 😢 Ale będę jeszcze próbować...
noxedr noxedr Jun 08, 2016
Ooo tak nareszcie jest ❤️ nie moge sie doczekać pierwszego i wszystkich kolejnych rozdziałów ☺️
Valakiria Valakiria Jun 08, 2016
Łiiii, nareszcie jest! Gratuluję!
               Trzymam kciuki za całość. Będę Cię motywować do dokończenia całości, oj będę... :>
Tallacora Tallacora Sep 28, 2016
Mega fajny prolog, aż się chce dalej brnąć w to opowiadanko 💟
               Lecę czytać dalej 😂👌