Sevgili'm Öğretmenim

Sevgili'm Öğretmenim

231K Reads 5.3K Votes 46 Part Story
M£RV£ By MerveDedecan Updated Nov 09

DİKKAT! +18 bölümler içermektedir. 
Alya 17 yaşında lise 3. sınıf öğrencisidir. Babasının vefatı üzerine annesi ile İzmir'den İstanbul'a teyzesinin yanına taşınmak zorunda kaldı. İstanbul onun için herzaman korkutucu bir şehir olmuştur. Başlayacağı lise ise tam anlamıyla belalılar lisesidir. Ancak bilmiyordur ki o lisede hayatının aşkını bulacaktır. Ancak hayatının aşkı ne onun  gibi bir öğrenci ne de herhangi biridir. Onun hayatının aşkı Yaman Öğretmendir. 

"Geç kaldığım için özür dilerim hocam. Oturabilir miyim?"

"Neden geç kaldın Alya?"diye sordu pişkin pişkin. Sanki bilmiyor. Gece yaptığımız şeyler yüzünden heyecandan uyuyamadım.  sonra da 'neden geç kaldın?' diyor. 

"Gece çok güzel bişiy yaşadım hocam heyecandan uyuyamadım ondan biraz geç kaldım. İzninizle oturuyorum" dedim ve sırama doğru ilerledim. 

"Bir daha olmasın" dedi ve önündeki yoklama defterine yazı yazmaya devam etti. Aynı şey umarım bir daha olur da geç kalırım. O şeyi yaşayıp geç kalmak benim için bir onurdur.

Onlar tam aşkı bulduklarına inandıkları zaman bir oyuna gelirler. Alya Yaman'ı terkeder. 5 yıl sonra onlar için herşey çok farklı olacaktır. Yaman kendini affettirmeye çalışır. Bakalım Aryası onu affedecek mi? Hep birlikte göreceğiz. 

"Uzak dur benden," fısıldamıştım. Sesim daha fazla çıkmıyordu. Sanki içime kaçmış gibiydi. 

"Duramam! Anla! Du-ra-mam! Tekrar benim olacaksın!"

Arzu6060 Arzu6060 Sep 07
alya yamandan etkilendi yasminde serdarla beraber istanbul hayatini degistircek emegine saglik yazarcim
CemBostan CemBostan Jun 06
https://www.facebook.com/groups/828725893893396/ Facebook grubuma beklerim kitap tanıtımı yapabilirsiniz