The Killer [Shqip]

The Killer [Shqip]

23.1K Reads 3.4K Votes 58 Part Story
Arvi By _Arvi_ Completed

Nje i vdekur... Trupa te pajete... Njerez te copetuar.. Gjak... Arme... Kercenime... Vetevrasje.... Dhe gjithcka nga nje arsye . Arsyeja e gjithckaje quhet MADRINA.
Femra qe nuk ka sfidues. E bukur, e pasur , seksi, por teper e rrezikshme. Askush nuk e ka pare ate , por ajo i njeh te gjithe. Askush nuk guxon te flase per te , sepse dhe zogjte jane sherbetoret e saj . Nese vdes nga ajo eshte fat. Akrepat e ores sfidojne shpirtat qe torturohen dhe midis tyre eshte Elena dhe Marko. Ata qe bejne çmos te gjejne identitetin e Madrines . Ata qe sfidojne vdekjen me forcen e dashurise se tyre . A do te mundet dashuria e tyre te gjeje Mbretereshen e Nates? Kush eshte Madrina ? Ajo qe te fashit arsyet per te jetuar . Ajo qe te fut deshiren per te vdekur. Por... Kush eshte VRASËSJA?


Amazing cover by the amazing one @Sarah_Kingxx. Thanks love☻♥

 • albania
 • albanian
 • dashuri
 • featured
 • genjeshtra
 • killer
 • mister
 • myster
 • shqip
 • vrasesi
 • wattys2017
Fiona____13 Fiona____13 Aug 04, 2016
Wowww xhemree ..ku je mi se na thave syt shemtaraqe😆😂😂😂
sidorelahasa sidorelahasa Aug 05, 2016
Se kuptoj si do gjesh nje me te bukur si Alex... Qendro prej tre meshkujve qe une dua dhe jemi ne rregull bashke.. 
               
               This is a warning
--theunknown- --theunknown- Aug 05, 2016
ehh moj arvii vetem me qajt po na bon
               u prefsh ne paqe aleks :*
iljena iljena Aug 05, 2016
Suksese ne librin e ri po sec kam pershtypje se do dashurohet me ndonje qe mendon se i ka vrar te dashurin kjo😊
sidorelahasa sidorelahasa Aug 05, 2016
Well I really hope that Alex is not dead for real cuz he is a fine piece of meat. 
               Lol nje fillim shume i mbare, e adhuroj kete lloj zhanri qe kur shtira ne dore veprat e Guillaume Musso. Suksese
Elssa_Prenga Elssa_Prenga Aug 09, 2016
Iu thafte dora kush e vrau qunin se paska qen alamet pjeshku
               P.S Suksese