Porwana przez One Direction/ h.s

Porwana przez One Direction/ h.s

394K Reads 25.1K Votes 113 Part Story
agatti6 By agatti6 Updated 4 days ago

Harry to przywódca najstraszniejszego gangu w kraju. Człowiek, który nie odpuszcza i zawsze dostaje to co chce. Jest bezuczuciowym potworem, który zabija ludzi. Ale czy na pewno? 
Co stanie się jeśli na jednej z imprez zobaczy śliczną, drobną i nieśmiałą dziewczynę? Czy jej niewinność sprawi, że Harry zapragnie jej tylko dla siebie? 

Jak poradzi sobie z tym wszystkim Rose? Co zrobi gdy zostanie porwana? Czy uda się jej uciec i wrócić do rodziny? Ma dopiero 17 lat, a trafi do świata gdzie śmierć, niebezpieczeństwo i cierpienie są na porządku dziennym.

On traktuje ją jak swoją własność, ale ona nie ma zamiaru się poddać i przestać walczyć o swoją wolność. Czy w tym dziwnym świecie spotka osoby, którym będzie mogła zaufać? Czy wróci do domu? Czy przetrwa w tym niebezpiecznym świecie? 

 Uwaga!!! Opowiadanie zawiera sceny przemocy i 18+!!!

I jeszcze jedna informacja, opowiadanie jest akurat w trakcie poprawek, dlatego za jakieś niejasności bardzo przepraszam.


01.09.2016r.- #20 w Fanfiction

XxFlickerxX XxFlickerxX Jun 03
Skoro piszesz to mogłabyś już chociaż odmianę sprawdzić. Harry'ego
Booksmylove69 Booksmylove69 Oct 09, 2016
Jest dużo powtórzeń, Uważaj na nie :)
               Fajnie się zapowiada :)
Ketaminax Ketaminax Jan 17
choć, a chodź to zupełnie inne słowa i mają inne znaczenie xd. "chodź za mną", ale "poszliśmy na spacer choć padał deszcz". może się czepiam, ale to mnie boli xd.