TOPRAK ADAMLAR

TOPRAK ADAMLAR

9.3K Reads 1.4K Votes 18 Part Story
özge yıldız By ozz123 Updated 7 days ago

Dikkat! Toprak Adam kitabını okumadan bu kitaba başlamanız tavsiye edilmez. Zira bazı olaylar, kişiler, durumlar serinin ilk kitabıyla bağlantılıdır. 
  Toprak Adamlar, Adolf Hitler Almanya'sı zamanında üstün insan deneylerinin bir üst düzeye aktarılmasıyla geliştirilmiş bir türdür. Belirli bir selenyum seviyesinin altında insan gözüne görünmeyen maddeleri keşfeden bilim adamları, deneylerini daha da geliştirerek insanların genleriyle oynayıp selenyum seviyelerini azaltarak bu türü meydana getirmişlerdir. Önceleri ilk geliştirdikleri örnekleri yine Hitler önderliğinde bir kampta toplayıp Alman casuslar olarak kullanmışlardır. Bu türe ait bir yaşam alanı oluşturup orada kendi türleriyle beraber bir yaşamın bu insanlara yeteceğini düşünerek ise en büyük yanılgıya düşmüşlerdir. Çünkü oradaki Toprak Adam ve kadınlar ikinci dünya savaşının ortasında birer birer ortadan kaybolarak Alman istihbaratının yerle yeksan olmasını sağlamışlardır. Değişen şartlar dahilinde dünyanın dört bir yanına dağılan bu türü yine bir çatı altında toplamak adına çalışmaları ve bu genin getirdiklerinden kurtulmak isteyenlere dair yapılan araştırmalar şu an devam ediyor. Türün genleri birkaç doğum sonrası mutasyona uğradığından kimin Toprak Adam olup olmadığını anlamak hala zaman alıyor. Bu yüzden bazı ülkelerdeki garip kayıp vakalarını oluşturulan bir ekiple incelemeye çalışıyor, türün devamını bulmak ve onlara bir yaşam alanı daha sağlamak adına devam etmektedir.
  
  Tüm bu bilgiler ışığında siz okuyucular Toprak Adamlar'ın dünyasına hoş geldiniz.

SeymaGenc7 SeymaGenc7 Jun 18, 2016
don't you cry no moreee diye bi şarkı geçti aklımdan..sanırım bende Supernatural etkisi bıraktın Toprak'ım :-*
Ogzcnkaya Ogzcnkaya Jan 21
AY YILDIZLI ADAM : INTIKAM VAKTI adlı hikaye yayınlanmıştır bu hikaye  biz TURKLERI temsil ediyor,  her Türkün okuması gereken bir hikaye lutfen okuyun ve oy verin
TheDaRkGoDLiGhT TheDaRkGoDLiGhT Jun 05, 2016
Hayırlı uğurlu olsun yeni kitap heyecan ile yeni bölümü bekliyoruz.
Mavi_iiimmm Mavi_iiimmm Jun 09, 2016
Çok guzel bi bolum olmuş gerçekten ayrıca düşünceli davranıp bekletmedigin için teşekkürler. Yeni bölümleri heyecanla bekliyorum. Ayrıca kitap kapağı hakkında bi düşüncem var profilinizj kitap kapağına çok yakistiriyorum ama yine siz bilirsiniz. Ellerine sağlık yazarcim
bluegreenstories bluegreenstories Jun 06, 2016
oleyyyy sonunda toprak,naz ve oğuza kavuşacağız çookkkk özledimm onları merakla sabırsızlıkla heyecanla yeni bölümleri bekliyorum ikinci kitap hayırlı uğurlu ve boll okuyuculu olsun (bu arada ben lifewaterr 'ım hesap değişikliği yaptım bilginize..)
YorgunBumblebee YorgunBumblebee Jun 13, 2016
Yaaaaaa çok güzel o kada özlemişim ki!Resmen burnumda tütüyor.Oğuz'u Naz'ı tepkilerini çok merak ediyorum.Topluluğun tam olarak ne olduğunu ay baya özlemişim.Ellerine sağlık yazarcığım.Okullar da tatil oldu bölümleri bekliyorum.