Zorunlu Masal(Töre)

Zorunlu Masal(Töre)

1.4M Reads 64.9K Votes 46 Part Story
aysekubra06 By aysekubra06 Updated Jul 17

DİKKAT YOĞUN AŞK İÇERİR! DUYGULAR TAMAMIYLA GERÇEKTİR. HİKAYE DE BİR ADAMIN AŞKI İÇİN NE MÜCADELELERE GİRDİĞİNİ OKUMAK İSTERSENİZ BEKLERİZ :)


"Yeter ağam dediğim gibi benim senin sahte sevgine ihtiyacım yok" diyerek bir kez daha yaraladı.   Ve devam etti. "Vazgeç benden ağam" Şirzad bu kızla ne yapacağını bilmiyordu ta ki son sözünü duyana kadar hırsla kendine doğru çekti. Gözlerini gözlerine kilitleyip öfkeli soluğunu kızın dudaklarına gönderdi. 

"Vazgeç mi dedin bana mı öyle geldi kadın" sesi ölümün eşsiz soğukluğunu taşıyordu.  Lorin sadece başını sallamakla yetindi ama korkuyordu. Dün sinirlendirdiğinde ne olduğunu görmüştü. Hala beli ağrıyordu.  "Vazgeçersem namerdim" Şirzad kolunu itip hırsla kapıya doğru yürüdü.

OKYANUS_4 OKYANUS_4 Mar 31
Töreyle hintilerin ne alakası var ki şimdi. Kapak güzel ama o hintli bayanın anlında ki sindurun Mardin' le alakası yok. Hintli insanları sevebilirsin. Ki bende çok severim ama sindur onların dinleriyle ilgili bir şey ve kitabınla alakasız gibi gözüküyor.
Kitap yazıyorum da bir göz atarmisinz teşekkürler ☺ yorumlarınız ve oylarsaniz sevinirim ☺
murateksii murateksii Jun 14
Yetimhanede büyüyen üç küçük cocugun acıklı hikayesni anlatan kitabım MAHAR'I incelermisiniz acaba 😊 👋 Tanıtım bölümüne bakmanız kitabı istemsizce okumanıza neden olacaktır 😊 👋
Ah Sende adlı hikayemi okuyup, takip ederek destek olabilirsiniz. Görüşleriniz benim için önemli :)
"kırmızı piyano" isimli romanımın  dördüncü bölümünü yayımladım  eleştirilerinizi bekliyor  ve şimdiden teşekkür  ediyorum