NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Zorunlu Masal(Töre)

Zorunlu Masal(Töre)

933K Reads 47.5K Votes 48 Part Story
aysekubra06 By aysekubra06 Updated 4 days ago

DİKKAT YOĞUN AŞK İÇERİR! DUYGULAR TAMAMIYLA GERÇEKTİR. HİKAYE DE BİR ADAMIN AŞKI İÇİN NE MÜCADELELERE GİRDİĞİNİ OKUMAK İSTERSENİZ BEKLERİZ :)


"Yeter ağam dediğim gibi benim senin sahte sevgine ihtiyacım yok" diyerek bir kez daha yaraladı.  Ve devam etti. "Vazgeç benden ağam" Şirzad bu kızla ne yapacağını bilmiyordu ta ki son sözünü duyana kadar hırsla kendine doğru çekti. Gözlerini gözlerine kilitleyip öfkeli soluğunu kızın dudaklarına gönderdi. 

"Vazgeç mi dedin bana mı öyle geldi kadın" sesi ölümün eşsiz soğukluğunu taşıyordu. Lorin sadece başını sallamakla yetindi ama korkuyordu. Dün sinirlendirdiğinde ne olduğunu görmüştü. Hala beli ağrıyordu. "Vazgeçersem namerdim" Şirzad kolunu itip hırsla kapıya doğru yürüdü.

ayata-kitap ayata-kitap Mar 20
Şiir, Öykü, Roman, Deneme, Araştırma/İnceleme, Güncel Siyaset... Siz yazın biz yayınlayalım, dağıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım... +90(505) 451 3129 / +90(312) 341 5358
OKYANUS_4 OKYANUS_4 Mar 31
Töreyle hintilerin ne alakası var ki şimdi. Kapak güzel ama o hintli bayanın anlında ki sindurun Mardin' le alakası yok. Hintli insanları sevebilirsin. Ki bende çok severim ama sindur onların dinleriyle ilgili bir şey ve kitabınla alakasız gibi gözüküyor.
http://my.w.tt/UiNb/61mCLeBvgB
               Okursanız ve yorum yaparsanız biz çok seviniriz.
biryazarM biryazarM Oct 31, 2016
Cidden kürtçe:) ben de kürdüm. Siz de öyle misiniz yoksa sonradan mı öğrendiniz
isportaci isportaci Jan 07
Sayın kalem sahipleri tezgahıma uğrar mısınız ? Hikayem ilginizi çekebilir.
mavilLiikiz mavilLiikiz Feb 22
İlerideki kızımın adı Lorin😍kızımın adı Lorin oğlumun adı Rızgar 😊😊😊