Zorunlu Masal(Töre)

Zorunlu Masal(Töre)

611K Reads 33.1K Votes 43 Part Story
aysekubra06 By aysekubra06 Updated Feb 10

DİKKAT YOĞUN AŞK İÇERİR! DUYGULAR TAMAMIYLA GERÇEKTİR. HİKAYE DE BİR ADAMIN AŞKI İÇİN NE MÜCADELELERE GİRDİĞİNİ OKUMAK İSTERSENİZ BEKLERİZ :)


"Yeter ağam dediğim gibi benim senin sahte sevgine ihtiyacım yok" diyerek bir kez daha yaraladı.   Ve devam etti. "Vazgeç benden ağam" Şirzad bu kızla ne yapacağını bilmiyordu ta ki son sözünü duyana kadar hırsla kendine doğru çekti. Gözlerini gözlerine kilitleyip öfkeli soluğunu kızın dudaklarına gönderdi. 

"Vazgeç mi dedin bana mı öyle geldi kadın" sesi ölümün eşsiz soğukluğunu taşıyordu.  Lorin sadece başını sallamakla yetindi ama korkuyordu. Dün sinirlendirdiğinde ne olduğunu görmüştü. Hala beli ağrıyordu.  "Vazgeçersem namerdim" Şirzad kolunu itip hırsla kapıya doğru yürüdü.

biryazarM biryazarM Oct 31, 2016
Cidden kürtçe:) ben de kürdüm. Siz de öyle misiniz yoksa sonradan mı öğrendiniz
isportaci isportaci Jan 07
Sayın kalem sahipleri tezgahıma uğrar mısınız ? Hikayem ilginizi çekebilir.
mavilLiikiz mavilLiikiz 2 days ago
İlerideki kızımın adı Lorin😍kızımın adı Lorin oğlumun adı Rızgar 😊😊😊
Denizinizz Denizinizz Jun 13, 2016
Çok güzel gözüküyor,tek taraflı başlayan aşk kitaplarına bayılırım 😊
senaunutmaz123 senaunutmaz123 Jun 13, 2016
Gerçekten çok beğendim hani tüylerin diken diken oldu derler ya hiç abartmıyorum öyle oldu yb yi sabırsızlıkla bekliyorum hayırlısı olsun inşallah
Edi_111 Edi_111 Jun 17, 2016
Ilk defadan asiri ilgimi cekdiii) aslinda hikaye ye baslamazdan evvel 10-15 bolumu yayinlanmis hikaye okuyorum) ama bence bu hikaye cok guzel hikaye olcak insaAllah)