ELA BULUTLAR

ELA BULUTLAR

154K Reads 12.2K Votes 39 Part Story
Özlem Erdal By ozleminhikayeleri Updated Jul 24, 2017

Yekta Karaca... Zengin bir dedenin tek torunu olmasına rağmen şımarık büyümeyen, aile sevgisine hasret ve kalbi yaralı genç bir adam. Yorgun çıktığı gönül yangınından sonra Yekta'nın hayata bakış açısı değişmişti. Sevginin, güvenin ve en önemlisi de vefanın kıymetini öğrenmişti. Ruhundaki yara bantları ile yeni bir hayata yelken açarken karşılaşacağı narin ama bir o kadar da inatçı genç kızla iyileşebilecek miydi? 

Peri Yücel... Babasının yokluğunda annesi ile zorluklar içinde büyüyen ve hayata tırnaklarını geçirerek tutunmaya çalışan genç bir kız. Her kız çocuğunun kahramanı olması gereken baba figürü onun için acının ve ihanetin sembolüydü. Erkekler onun için zaman geçirmek için birer oyuncaktı. Eğlenir ve sıkılınca da, umursamadan yoluna devam ederdi. Ta ki, bir göreve kadar... İlk görevinde karşılaştığı ve kalbinin titremesine neden olan genç adamı tüm önyargılarına rağmen sevebilecek mi?

***

Aşk Orucu hikayesindeki Yekta Karaca'nın hikayesidir. Aşk Orucu'ndan bağımsız olarak okunabilir. 
TÜM HAKLARI SAKLIDIR. ©

  • ajan
  • aksiyon
  • aşk
  • bağlılık
  • güven
  • romantizm
  • sevgi
  • önyargı
rakortman rakortman Sep 09, 2017
" Erkekler onun için.. " cümlesinde birinci için yerine *ona göre mi denilseydi acaba? Karışmak gibi olmasın ama yazarım.
rakortman rakortman Sep 09, 2017
Tanıtım güzeldi. Az çok anlatım dilinizin akıcılığını ve betimlemedeki becerinizi şimdiden görebiliyorum.  Ellerinize sağlık. O zaman hikayeye başlıyorum artık Hadi Bismillah :)
MelisaDoan491 MelisaDoan491 Oct 08, 2016
Ay ama Ben Barnese bayılıyorum ben ya 😄 adam karizma 😍😍😍😍 bide prens 👑 bide çok mütüş ❤❤❤❤
- - May 31, 2016
Yazarcan burada da bela olucam başına hchvggggc :DŞaka bi yana yeni hikayen hayırlı olsun:)) hiç şüphesiz yine harika bir hikaye  çıkaracaksin ortaya:))Başarılarının devamını diliyorum cansın:))
Ladelya Ladelya Jun 19, 2016
Ooo güzel başladı minom 2. Bölümü sabırsızlıkla bekliyorum 😜
zakkumcicegi17 zakkumcicegi17 Aug 15, 2016
Bence kapağın altında Istanbul manzarası yerine Yekta nin fotoğrafını bir az aşağı cekersen kızın resmini koyarsan, daha renkli arka plan yaparsan güzel olabilir.