Asiye

Asiye

111K Reads 7.1K Votes 61 Part Story
Nejla Arslan Kurt By kalemesevdali Updated Apr 06

Her insanın acılara tepkisi farklıdır. Kimisi ağlar bağıra bağıra. Kimisi susar en derininden. Kimisi ise gülümser acılara inat. Ve kimileri de Asiye gibi asi, aksi, inatçı, huysuz biri oluverir.
Asiye...
Daha doğmadan babası tarafından terk edilen, sonra annesinin yeniden evlenmesiyle ikinci darbeyi yiyen ve büyükannesinin yanında büyümek zorunda kalan bir genç kız.
İnsanların kendine acımasından nefret eden ve bu sebeple asla acısını kimseye göstermeyen bir kız.
Evlilik çağına erdiğinde büyükannesi 'gözüm arkada kalmasın' deyip evlendirmeye çalışır fakat o her gelen görücüyü ardına bile bakmadan kaçırır.
Zira onun gözünde bütün erkekler kadınlardan istifade etmek isteyen fırsatçıların tekidir ve aşk denen şey koca bir yalandır.
Bir gün kapılarına gelen bir misafirle tüm kaderi değişiverir. Asla dediği ne varsa tek tek çıkar karşısına ve Asiye ile dalga geçercesine olur yine tek tek...

  • aşk
  • duygusal
  • gençkurgu
  • komedi
  • mizah
  • romantik
ismiebrar ismiebrar Jun 19, 2016
Maşallah hikayen kalemin kadar güze böyle devam sevgili yazarım.
HavvaglAvc HavvaglAvc Jun 03, 2016
Cokkkk güzel olmus devamini sabırsızlıkla bekliyorum canim. Gülmekten karnim ağrıdı anlattiginda acaba nasil olur komik olurmu demistim ama simdi okuyunca hayran kaldim cok güzel olmus mukemmel kalemine eline saglik canimm😊😘😊
meryemekn meryemekn Jun 17, 2016
Gayet guzel ama bence ismi asya ela deniz gibi seyler olmaliydi ismini degistirin bence