Beklenmedik Anda

Beklenmedik Anda

491K Reads 16.2K Votes 48 Part Story
Tuba Atıcı Coşar ❥ By birbaskahayat Updated May 04

SAYFALARA ALEV ALDIRAN TUTKULU BİR HİKAYE

Aşk ve tutku, inat ve şehvetle karışırsa...
Masum ve inatçı bir kadın, kafadan çatlak bir arkadaş grubu, kadından daha da inat ve şeytanın ta kendisi bir adam beklenmedik anda bir araya gelirse ne mi olur? Sayfalara alev aldıracak bu hikaye can bulur.

Masal kendi halinde, hayattan mutluluktan başka beklentisi olmayan kendi halinde bir kadındı. Arkadaşının düğününde gizemli Sedat'ı gördüğünde ondan etkilendiyse de boynundan büyük işlere karışmaması gerektiği öğüdünü dinlemişti. Ama aradan yıllar geçmişti öyle değil mi? Masal artık küçük bir kız değil, kocaman bir kadındı. Ateşle oynayıp sağ çıkabileceğini düşünmeyecek de ne yapacaktı?

Sedat ise vaktini aşk gibi, bağlılık gibi saçmalıklara ayıracak bir adam değildi. Hele hevesli küçük kızlarla hiç ilgilenmezdi. Ateşle oynamaya gelen bu kadının neleri yakıp yıkabileceğini çözmüştü zaten. Ama dayanıklı adamdı o, küçük bir kadının alevlerde yanma teklifini düşünmeyecekti de ne yapacaktı?
•••
Yetişkin içerikli sahneler bulunmaktadır.

GlcnMrym GlcnMrym Jun 10, 2016
Başarılar :) Aşk-ı Derin kitabımı okuyup oy verip yorum yapar mısınız rica etsem?
Naifanadolu Naifanadolu Dec 07, 2016
gayet guzel bi başlangıç inş böle gider diğer bölümler..
Daydreamer_Pumpkin Daydreamer_Pumpkin Dec 12, 2016
İlk defa wattpade benim için önerdikleri kısmı için sempati beslemeye başladım. Ne güzel tesadüf ettiyse yolumu buraya düşürdü. İyi ki de düşürdü doğrusu. Keyifle devam ederim. Emeğine sağlık canım 😘