Dramione: One-Shots

Dramione: One-Shots

3.3K Reads 299 Votes 4 Part Story
Maia Mae By Elennie Updated Oct 02

Krótkie historie o przyjaźni, miłości, stracie, śmierci i nadziei na lepsze jutro, inspirowane piosenkami.

"Czasami po prostu potrzebujemy kogoś, przy kim możemy się otworzyć i nie będziemy osądzani. Kogoś, przy kim na chwilę pozwolimy naszej masce opaść i odsłonimy prawdziwe, zranione oblicze. Dla Hermiony Granger przypadkiem taką osobą okazał się Draco Malfoy, lecz wtedy, wtulona w jego ramiona, otulona zapachem męskich perfum, wyglądająca jak siedem nieszczęść, nie chciała tego kwestionować."
~"Dear Daughter"

"Kiedy stali się wobec siebie tacy zimni? Kiedy ich miłość i namiętność została zastąpiona zdawkowością, uprzejmymi frazesami i wymuszonymi czułościami? Czy to wtedy, gdy zaczął więcej pracować? Gdy ona posłusznie przyjęła rolę perfekcyjnej pani domu, urządzając eleganckie spotkania z żonami jego przyjaciół, a jej myśli zajęły nowe gatunki kwiatów, zamawianie sukienek i garniturów, katalogi z wystrojem wnętrz, ekstremalne drogie lunche w restauracjach i nowe grawerowane spinki do mankietów, które kupowała mu przynajmniej raz w miesiącu, podczas gdy on był zajęty interesami swojej firmy, nowymi filiami i spotkaniami z ważnymi osobistościami?"
~"So Cold"

Pisane swoim tempem.

Okładka wykonana przez @AnaLeFay
Beta: @AnaLeFay

Ile byłam pijana, że to przeoczyłam? Kurde, nigdy więcej Picolo😂
To było świetne! W pewnym momencie stanęły mi łzy w oczach. Pomysł niesamowity, a wykonanie jeszcze lepsze. (uwielbiam ten kawałek) Wiedziałam, że zaskoczysz mnie pozytywnie. Czapki z głów, gdyż to oto jest najlepsza miniaturka Dramione jaką czytałam! ❤😍
Umbra_56 Umbra_56 Jul 13
Ale Lavender nie przeżyła chyba wojny o Hogwart cnie? Czy to o kogoś innego chodzi?
agitag agitag Sep 20
Plotki, ploteczki, plotunie. Niczym osiedlowy monitoring - babcie 😂
Elennie Elennie Sep 09
@AnaLeFay @AnkaJestem @ReallityMaker @malfoyowa262006 nie wiem, co bierzecie, ale podzielcie się xD
Fajtka Fajtka Oct 20
Lepsza zawieszka niz od razu pierscionek jak to w niektorych 😂